Randka w Krakowie

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś fajne miejsca do randkowania w Krakowie? Gzie lubicie być zabierane dziewczyny? Jak sądzicie Panowie, gdzie zabrać dziewczynę, żeby jej zaimponować gestem i gustem?:) Podzielmy się pomysłami na niezapomniane randki.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam restaurację Le Scandale. Może dlatego, że kiedyś w niej randkowałam. To idealne miejsce, bo obsługa jest bardzo profesjonalna i robią pyszne i pięknie podane drinki oraz dania (menu jest bardzo wyrafinowane). To idealny lokal żeby komuś zaimponować.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna jest restauracja Krakowskie Przedmieście w Zabierzowie. Elegancka i z bardzo dobrym jedzeniem. Maja przepyszne desery: panna cotta z musem truskawkowym po prostu rozpływa się w ustach. Myślę że to dobre miejsce na randkę, bo eleganckie, za miastem (ale niedaleko) z bardzo przyjemnym otoczeniem.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja polecam praktycznie każdą knajpkę na Kazimierzu. Sam Kazimierz ma w sobie niepowtarzalny klimat.
 

Gosia31

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Panów prosić o odpowiedź, ale włącze się - chyba najbardzeij romantyczne miejsce to taras hotelu starego w lecie wieczorem...
A inne to drukarnia na podgorzu nad sama wisla...
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Spacer po Krakowskim Rynku jak najbardziej tak, ale żeby nie było zbyt banalnie to przejdźcie się od Rynku ul. Grodzką w kierunku pięknie oświetlonego Wawelu (wieczorem), potem wzdłuż Wisły. I jeśli to ma być dłuższy spacer to możecie dojść aż do Kazimierza (idąc wzdłuż Wisły) a tam życie nocne kwitnie, możecie spacerować wąskimi uliczkami, zahaczyć o fajne miejsce np. Le Scandale żeby zjeść dobrą kolację :)
 

mentliczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja polecam coś innego :) Spacer po ogrodzie botanicznym - może jeszcze zdążysz przy starej lokalizacji przy mogilskim, bo podobno się przenosi. A po spacerze na kolację do Metropolitany przy rondzie :)
Romantycznie :) szczególnie w okolicy krzaków róż :)
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Spacer po ogrodzie botanicznym, to rzeczywiście świetny pomysł i to o każdej porze roku. W metropolitanie ponoć mają świetne naleśniki, ale osobiście jeszcze nie sprawdzałem. Generalnie propaguje randkowania pod gołym niebem :)
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Kraków jest tak piękny, że nawet jak ktoś nie zna miasta to może odnaleźć miejsca, do których warto wracać. Ja tak miałam. Mogę Ci polecić wieczór w Hotelu Niebieskim, który mieści się na Salwatorze. Masz tam restauracje, spa, a gdybyście chcieli udać się na krótki spacer możecie przejść się wzdłuż Wisły.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
o ja cię, jak chcesz dziewczynie imponować to myślę, że możesz ją zabrać do Wnailla Sky. Restauracja w Hotelu NIebieskim. Elagancka, z fajną atmosferą i przepyszynym jedzeniem.
 
I

impresja_switu

Guest
wiesz w zasadzie nie ważne, gdzie się pójdzie ważne z kim się spędza czas. Ja jakiś czas temu byłam na randce w Domnium i bawiłam się super. Przyjemna atmosfera, dobre jedzenie wszystko, czego tylko można oczekiwać.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
jak towarzystwo jest jest miłe i sympatyczne, to się wszędzie można dobrze bawić, ale też pytanie, która to jest randka? Bo jak początki znajomości to warto zabrać dziewczynę do jakiejś dobrej restauracji na obiad, czy kolacje, żeby można było spokojnie porozmawiać. Moim zdaniem idealnym miejscem na randkę jest Restauracja Augusta, spokojne miejsce z klimatem i doskonałym jedzeniem. Poza tym położona zaraz koło kładki Benatki, więc można potem spokojnie się przespacerować.
 

asia9040

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
katowice city :P
Ostatnimi czasy chodzimy z meżem do niebanalnych resturacji. Nie chcemy chodzić na randki na pizze, frytki z kurczakiem i inne cuda które możemy zjeść w d domu. Wybraliśmy się ostatnio do resturacji Mekong ( znajdziecie go bodajże zarówno na Wadowickiej 8g jak i Kamieńskiego 11). To był dobry wybór. Wschodnie smaki, dopieściły nasze podniebienia i wprawiły w romantyczny nastrój. Obsługa bez zarzutów. W lokalu czysto i schludnie.
 
Do góry