Rady dla początkujących kolekcjonerów

olucha

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
A ktoś z was zna jakąś strone gdzie można zamówić za darmo gazete z płytą na której można projektować domy lub pokoje??
 

getta

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
mam pytanie jak powinna wyglądać taka wiadomość?dziewczyny myśle ze to do was głównie pytanie.Może piszecie często do różnych firm z prośbą o próbki.Nie wiem jak ma ten e-mail wyglądać czy mam tam podać nr. domu itp kod pocztowy bo nie mam pojęcia pomuzcie prosze :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
E-mail to e-mail, nic nie kosztuje. Napisz im, o co Ci chodzi i poczekaj na odpowiedź. Wtedy poproszą o jakiś adres, dokładniejsze dane. Musisz po prostu kilkoma zdaniami pokazać,
że warto do Ciebie odpisać i możesz w przyszłości stać się ich zaufaną klientką. Radzę przy okazji popracować nad pisownią.
 

Czarnula90

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Chojnice
Jeśli chodzi o kosmetyki możesz napisać coś w tym stylu:

Witam.
Dużo słyszałam o firmie ... i jestem zainteresowana kosmetykami Waszej Firmy. Jednak zanim dokonam
zakupu, chciałabym je najpierw wypróbować. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie mi kilku darmowych
próbek.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Mój adres:
xxx


Jednak najlepiej będzie jak napiszesz własnymi zdaniami o co chodzi i jeśli nie chcesz nie musisz podawać od razu adresu.
 

owocowa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam.
Dużo słyszałam o firmie ... i jestem zainteresowana kosmetykami Waszej Firmy. Jednak zanim dokonam
zakupu, chciałabym je najpierw wypróbować. Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie mi kilku darmowych
próbek.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Mój adres:
xxx

Wydaje mi się, że do firm to chyba lepiej napisać bardziej oficjalnie, czyli coś w stylu: "Szanowni Państwo", a później "Z wyrazami szacunku". Jak myślicie dziewczyny?

Ja się właśnie przymierzam do napisania takiego e-maila :) Nie jestem pewna, ale w niktórych firmach, to mogą pracować straszni formaliści i w związku z tym mogą się z góry obrazić za brak oficjalnej formy. W sumie to niech się obrażają, ale wtedy nic nie wyślą... ;)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Ja zawsze maile zaczynam 'Szanowni Państwo (Pani/Panie)',
ale jakoś z przyzwyczajenia kończę 'Pozdrawiam'

btw chyba pora popracować nad nową treścią maila
 

nensi_skrzat

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tarnobrzeg
no własnie ma ktos z was jakies adresy stron które wysylaja próbki? oprócz takich ankiet. chodzi mi o to ze trzeba do kogos napisac o te probki czy gadzety .. tylko poweidzcie co trzeba tam do nich napisac .. ja wiem ze trzeba poprosic o probke czy cos,ale macie jakies formulki które wysylacie czy jak?
proszę o odpowiedzi na meila : natalia1081@o2.pl
 

Robki

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak dobrze napisać zgłoszenie o próbkę aby zwiększyć swoje szanse jej otrzymania?
Co powinna zawierać wiadomość?

Znalazłem taką stronkę www.madeinchina.pl i za bardzo nie wiem jak to zrobić...
 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Hej :)

Jestem początkująca i mam pewne pytania:
1. Chciałam wysłać prośbę o jakieś gadżety do urzędu miasta w Białymstoku, ale na stronie jest email tylko do prezydenta i nie wiem czy wypada mi o takie głupoty pisać do najwyżej postawionej osoby w mieście?
2. Co mam napisać w takim mailu tzn. mam napisać, że proszę ogólnie o gadżety związane z miatem czy wymienić dokładnie co chce, żeby mi przysłali?
3. Czy jest możliwość uzyskania gadżetów np. z klubów piłkarskich Esktraklasy? Pytam, ponieważ nie wiem czy jest sens wogule wysyłać maila.
 

Alex Dawen

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Co do próbek kosmetyków. Napisałam takiego e-maila:

Dzień dobry
Jestem zainteresowana kosmetykami Waszej firmy. Jednak zanim dokonam wyboru,
chciałabym je najpierw wypróbować.
Szczególnie interesują (tu napisałam jakie kosmetyki)
Dlatego byłabym wdzięczna za przesłanie mi próbek takich kosmetyków na adres: (tu oczywiście wpisujemy adres)

Zadziałało z firmą Yves-Rocher :)
 
Do góry