Radio Pezet prod. Sidney Polak

vrai

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Witam.
Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat nadchodzącego projektu Pezeta i Sidney'a Polaka.
Premiera jest zapowiedziana na luty 2012.
Mieliśmy do tej pory dwa single
"Co mam powiedzieć ? " i "Noc jest dla mnie" z gościnnym udziałem Fokusa.
Czego spodziewacie się po tym albumie ? Jakie są Wasze opinie na temat obecnego stylu Pezeta.
Czy połączenie rapu z dubstepem to dobry pomysł ?

 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Po przesłuchaniu "Co mam powiedzieć" i "Noc jest dla mnie" jestem przekonana, że ta płyta będzie dużo łagodniejsza od poprzednich. Na pewno nie będzie gorsza ale ja osobiście wole stare kawałki Pezeta :tongue:
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Kilka kawałków z Radio Pezet mi siadło, np - Noc jest dla mnie, Supergirl,
Charlie Sheen...
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
A ja kocham każdy z albumów, choć każdy jest inny i zdecydowanie wielka nostalgia, i sentyment do dwóch pierwszych albumów. <3
Radio Pezet polubiłam tak bardziej po kilkukrotnym przesłuchnaiu - i tam też są naprawdę niezłe teksty.
A kawałek "Co jest ze mną nie tak" podoba wam się?
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Radio Pezet wykończyło Pezeta, wszystko poszło nie tak. Nie lubię tej płyty, jest słaba w dodatku zrujnowała psychikę zdolnego, wrażliwego artysty
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
dowojanek napisał:
Radio Pezet wykończyło Pezeta, wszystko poszło nie tak. Nie lubię tej płyty, jest słaba w dodatku zrujnowała psychikę zdolnego, wrażliwego artysty
Uwżasz , że ta płyta zrujnowała jego psychikę? czy jakieś innego wrażliwego artystę masz na mysli? Fajny nowy kawałek OSTR z Pezetem, dobrze wróży.
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
KrólJulian napisał:
Radio Pezet wykończyło Pezeta, wszystko poszło nie tak. Nie lubię tej płyty, jest słaba w dodatku zrujnowała psychikę zdolnego, wrażliwego artysty
Uwżasz , że ta płyta zrujnowała jego psychikę? czy jakieś innego wrażliwego artystę masz na mysli? Fajny nowy kawałek OSTR z Pezetem, dobrze wróży.
Uważam, że Pezet rozsypał się przez falę krytyki po ukazanu się tej płyty. No bo wrażliwy był zawsze, a z czasem problemy zaczęły się mnożyć. Ostatnio jakiś wywiad dał w tej sprawie między innymi...
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Pezet poszedł ciut za daleko zagrywając ten album i jeszcze do tego z tym łakiem Sidneyem Polakiem czy jak mu tam. Na tym albumie sie skończył, choć niedawno zapowiedział ostatni swój krążek w karierze.
 
Do góry