Pytanko do kobitek stosujących drakońskie diety

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kochana - wiesz, że zawsze możesz ze mną pogadać. I że zawsze, bez względu na to, co zrobisz - ZAWSZE będę po Twojej stronie i będę Cię wspierać.
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
Nie popieram głodzenia się bo to rzeczywiście nic dobrego ale od czasu do czasu 1 dniowa głodówka dla oczyszyczenia organizmu...czemu nie:) Ja próbowałam już takich jednodniówek i nic mi się przez nie nie stało. Tylko trzeba pamiętać żeby dużo pić. A do tego dużo ruchu tym bardziej wiosna się zbliża :)
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
wiesz lekarze polecają parodniowe głodówki na samej wodzie, lub sokach pomiedzy marcem-kwietniem, ale to przy zdrowym sprawnie funkcjonującym organizmie.

hmm, nuworld uwazasz ze dziewczyny odchudzajace sie (głodujące) nie ćwiczą ? to własnie one ćwicza najwięcej. to one mimo że padają ze zmeczenia, braku energii nadal ćwiczą. najwidoczniej nie znasz zbyt zwyczajow tych dziewczyn.
oczywiscie sa takie co nie cwicza, ale to rzadkosc...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
yay - jak sobie pogłoduje tydzień czy 2 to może i nie ćwiczy. Ale jak się już w to wciągnie to nie ma siły - na pewno ćwiczy.
 
M

Mia

Guest
wiesz lekarze polecają parodniowe głodówki na samej wodzie, lub sokach pomiedzy marcem-kwietniem, ale to przy zdrowym sprawnie funkcjonującym organizmie

to doczytaj w jakich przypadkach.
osoby po 20 r.z. i zupelnie zdrowe!!!
podczas takowych głodówek nalezy wypoczywac. nie nalezy stosowac w dniach pracy/szkoły.
totak jak juz chcesz postepowac wg tego co mówia lekarze ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jasne, że wiem. Jeszcze się pytasz.
Ale to zmarnowane kilka dni. Ja bym nie mogła tak usiedzieć w miejscu, nie chodzi mi tu nawet o ćwiczenia.
 

szczur

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
lubelskie
Często dziewczyna nie ma wpływu na to, czy zachoruje na anoreksję. Nie może jeść i koniec, ma blokadę, nienawidzi jedzenia. Dla niej jedzenie to robaki, które ją zjadają od środka. Zjadłbyś np. jakąś gąsiennicę z jadowitymi zębami? Nie. Ona też. Może i za bardzo shiperbolizowane porównanie, ale to jest coś takiego. I weź nie mów, że to kretynizm, bo się ośmieszasz. Powiedz to anorektyczce lub bulimiczce, która przeżywa piekło. Prosto w oczy. Że jest kretynką.

Nie może jeść bo ma blokadę? przecierz ona sama sobie ją stworzyła głodując sie, gdyby nie myślała "nie mogę jeść bo od tego sie tyje", "nie mogę jeść bo muszę schudnać"... to by nie patrzyła na jedzenie z obrzydzeniem

może się mylę ale takie jest moje zdanie i go nie zmienie
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie można generalizować. Czasem to samo wychodzi, chociaż w większości przypadków jest tak, jak napisałes. Bardzo lekko to się przeczytało, ehh...
ale nie generalizujmy.
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
głodówka dla oczyszczenia a nie jako sposób na odchudzanie. Tak się można tylko anemi, problemów trawiennych i metabolicznych nabawić.
dla osób z problemami, które chcą się oczyścić polecam diete oczyszczającą. Np - - -> http://www.schudnijmy.pl/diety/szczegoly/oczyszczajaca

Ja sama jestem ofiara takiej diety. Przez ponad pół roku głodziłam sie potwornie. Owszem schudłam ponad 10 kilo. Teraz po 3 latach wróciłam do poprzedniej wagi a nawet nabiło sie więcej ( plus 15 kilo )
mam rozstępy mało elastyczną skórę. Teraz wole postawić na zrównoważone odchudzanie i aktywność fiz. Znacie jakies przykłądy takich diet, zwłąszcza teraz na wiosnę bardzo dobrych?
Drakonskie diety to głupota, jeśli ktoś nie ma predyspozycji genetycznych do szybkiego metabolizmu nigdy nie będzie chudą szkapą... i taka jest prawda
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
głodówka dla oczyszczenia a nie jako sposób na odchudzanie. Tak się można tylko anemi, problemów trawiennych i metabolicznych nabawić.
dla osób z problemami, które chcą się oczyścić polecam diete oczyszczającą. Np - - -> http://www.schudnijmy.pl/diety/szczegoly/oczyszczajaca

Ja sama jestem ofiara takiej diety. Przez ponad pół roku głodziłam sie potwornie. Owszem schudłam ponad 10 kilo. Teraz po 3 latach wróciłam do poprzedniej wagi a nawet nabiło sie więcej ( plus 15 kilo )
mam rozstępy mało elastyczną skórę. Teraz wole postawić na zrównoważone odchudzanie i aktywność fiz. Znacie jakies przykłądy takich diet, zwłąszcza teraz na wiosnę bardzo dobrych?
Drakonskie diety to głupota, jeśli ktoś nie ma predyspozycji genetycznych do szybkiego metabolizmu nigdy nie będzie chudą szkapą... i taka jest prawda

święta prawda, genów nie oszukamy
 
Do góry