Pytanko do kobitek stosujących drakońskie diety

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dokładnie. Geny mogą pomóc, np. dużo chudych szkap je mnóstwo, ale jak się ma skłonności do tycia to po roku głodowania można być chudym :p Jest ciężej, ale można.
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Ja raczej nie podzielam Twojego zdania.
Wiesz dlaczego sporo nastolatek,kobiet wpada w bulimię czy anoreksje?
Bo czy są szczupłe czy grube chłopak,kolega powiedział im,że mogłyby schudnąć,że nie mają figury jak Paris Hilton...
To je załamuje.
Większość przypadków jakie widziałam,tzn. dziewczyny z bulimia badz anoreksja mowily,ze chlopak uwazal je za gorsze od innych bo sa po prostu grubsze.
Wiesz jak to kobietę boli?
Chyba nie bardzo,bo nią nie jesteś...
Nie obwiniam wszystkich facetów bo po prostu nimi są,tylko czasem można się zamknąć i nie mówić 'wiesz co,jakbyś miała taka talie jak .... to byś była jeszcze fajniejsza' lub 'o rany,nie powinnaś ograniczyć jedzenia czekolady?'.
Jeśli ma się zastrzeżenie do figury jakiejś dziewczyny to można zaproponować jogging,wspólne jeżdżenie rowerem...
Więc to nie są tylko fanaberie kobiet,to także napieranie ze strony mediów,płci przeciwnej,którzy mają obraz piękna w głowie:szczupła laska...
Pozdrawiam
ps.mam nadzieje,ze nikogo nie urazilam tym postem,bo go do nikogo nie kierowałam...
Cieszę się też,że napisałeś taki temat,to dosyć kontrowersyjny temat,wart dyskusji ; )
 

madziorrna

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
pomorze
w anoreksje można wpasc z dnia na dzien...
jednego dnia jesz wszystko normalnie itd, a nastepnego dochodzisz do wniosku, ze czas na zmiany, bo jestes strasznie gruba...
i PACH...
ani sie obejrzysz, a mineło 9 miesiecy reżimu...
jestes chora...
i tyle
 

miecia4

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja schudłam na diecie strukturalnej. Zamiast kolacji robię sobie specjalne koktajle z tej diety (z różnych zdrowych rzeczy) i waga spada. jestem już bliska celu. Przepisy znajdziecie na
www.dietastrukturalna.pl
http://www.drbardadyn.com/
:)
 
Do góry