pytanie

z kim powinien pojsc chlopak?


  • Total voters
    22

Olszu

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chlopak chodzi z dziewczyna 9 miesiecy. W zwiazku przestaje sie ukladac i chlopak zrywa. Przez 2 miesiace chlopak i dziewczyna sie nie odzywaja i udaja ze sie nie znaja. Przez ten czas chlopak zaprasza swoja kolezanke (ktora zna od dziecinstwa) na studniowke. Po miesiacu od zaproszenia kolezanki chlopak wraca do swojej bylej dziewczyny z ktora 2 miesiace wczesniej zerwal. Co powinien zrobic? Z kim powinien isc na studniowke?

Z gory dzieki za odp
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Wypadałoby żebyś poszedł ze swoją dziewczyną.
Koleżanka powinna zrozumieć.
Ale jeżeli nie jesteś pewien dobrej zabawy ze swoją dziewczyną, to wiesz - koleżanka najlepszym rozwiązaniem ( ale dziewczyna strzeli zapewne fochem :p)
Ogólnie napisałam - wypadałoby - wybór jednak należy do Ciebie.
Ty wiesz z kim wolisz spędzać czas ;)
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
PO co robić z gęby du*ę?
Skoro już o wiele wczesniej zaprosił tą kolezanke to powinien z nią iść, a dla dziewczyny wytłumaczyc, ze zaproił ja kiedy był sam i teraz nie nalezy odwracac kota ogonem. Jesli owa dziewczyna na zaufanie do chlopaka to powinna zrozumieć i go "puścić" z koleżanką.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Jeśli pójdzie z koleżanką ,to z dziewczyną swoją tak długo już nie pobędzie. No chyba ,że ona jest w tym 0.1% które są tak wyrozumiałe ufają bezgranicznie i w ogóle takie <brak słów>. Ten chłopak mógł nie zrywać a jak zerwał to po co wraca? Może ten chłopak napisze potem jak szybko partnerka go zostawia?
 
W

wroneczki4

Guest
Wiadome, że z dziewczyną, którą wcześniej zaprosiłeś.
Skoro jak sam pisałeś ją zaprosiłeś pierwszą, a do tego ona się zgodziła... to ja w ogóle nie rozumiem ku czemu służy ten temat.
Jak pójdziesz ze swoją dziewczyną to będziesz niesłowny. Twoja dziewczyna zresztą powinna to zrozumieć jeśli jest normalna.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
36
Miasto
Łódź
Powinien iść z koleżanką, był powód że się rozstał z dziewczyną, więc często bywa na tego typu imprezach, że w czasie zabawy pary się kłócą, a z koleżanką będzie się dobrze bawił.

Ja stawiam na koleżankę ;)
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Dziewczyna, powinieneś iść z dziewczyną. Kolezanka powinna zrozumieć zaistniałą sytuacje. Cóż takie prawa natury, hierarchia się wdziera.

Pozdrawiam
BlueDream
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
No nie no. Lojalność? A co z dziewczyną (byłą=obecną)? Ma sobie siedzieć spokojnie w domu, kiedy Ty będziesz imprezował i to nie na zwykłej potańcówce, ale na imprezie, która zdarza się raz w życiu.
Przydałaby się jakaś konsekwencja w Twoich decyzjach i wyborach. Jeśli decydujesz się na bycie z byłą, to wybieraj do końca i w każdej sytuacji. Ktoś jest ważny, ktoś ważniejszy. Jeśli teraz pójdziesz z koleżanką, dziewczyna odejdzie(choć może się mylę), a koleżanka niekoniecznie zostanie Twoją nową dziewczyną. Jeśli pójdziesz z dziewczyną, koleżanka odejdzie, ale czy będzie to dla Ciebie wielka strata? To nie jest zmiana na dzień przed. To jeszcze miesiąc i wszystko tak naprawdę mogło się zdarzyć i nie poszlibyście razem.

Spróbuj się na chwile wczuć w myślenie swojej dziewczyny. Jak Ty byś się czuł, gdyby ona podjęła taką albo inną decyzję.
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru, owocnego w przyszłości, nie tylko na studniówce:)



Albo Ty nie zrozumiałeś tematu albo zbyt filozoficznie podszedłeś do niego. Cyba mam za małe pojęcie żeby ogarnąć Twoje wypowiedzi... Nie wiele rozumiem z tych kilku linijek.
 
Dołączył
5 Listopad 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Albo Ty nie zrozumiałeś tematu albo zbyt filozoficznie podszedłeś do niego. Cyba mam za małe pojęcie żeby ogarnąć Twoje wypowiedzi... Nie wiele rozumiem z tych kilku linijek.
Nie szkodzi:) Nałożyły mi się dwa tematy:))) No i wyszło co wyszło. Ale jestem podobnego zdania co Ty, jak skorygowałem wyżej:)
 

Kass17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nieważne gdzie, ważne z kim xp
Pogadaj ze swoją dziewczyna, że chciałbyś isc z nią na studniówkę, ale już zaprosiłeś koleżankę. Powiedz, że nie chciałbyś wyjsc na idiotę i żeby zrozumiała, iż dla Ciebie jest wazne dotrzymywanie słowa. Po prostu wytłumacz jej to jakoś...
 

Izabelunia6

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem dziewczyną tego chłopaka co zadał Wam pytanie i uwierzcie mi nie potrafię zrozumieć jego decyzji. Z góry dziękuję, że niektórzy myślą podobnie jak ja. Co z tego, że zaprosił koleżankę wcześniej, wróciłam do niego i ten moment powinien być najważniejszy, oprócz tego koleżanka ma chłopaka więc to nie byłaby wielka strata dla niej. Jeśli będziemy razem do 100 i później będziemy wspólnie oglądać płytę, zdjęcia z tej imprezy to na pewno miło mi nie będzie i myślę, że mój chłopak trochę nie liczy się z moimi uczuciami bo gdyby tak było to nie miałby żadnych wątpliwości. 100 jest pod koniec stycznia więc jeszcze dużo czasu, a jeśli chodzi o tego typu imprezy to czasami jest tak, że zmienia się decyzje. Chciałabym żebym to ja była jego partnerką, a nie koleżanka, no ale niestety to jest jego 100 i ja jego decyzji nie zmienie. Może jeszcze się opamięta w porę. :niepewny:
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
izka powinien iść z tobą, popieram :) skoro wróciliście do siebie to teraz ty powinnaś zajmować miejsce przy nim, a nie koleżanka, która jak było wspomniane, ma chłopaka, ale gdyby nawet nie miała, to i tak to ona powinna zrozumieć jego zmianę decyzji niż ty to, że twój chłopak idzie z koleżanką zamiast ze swoja dziewczyna... i tu nie chodzi o niedotrzymanie słowa danego koleżance, po prostu sytuacja się zmieniła, tak się zdarza.
 

Kass17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nieważne gdzie, ważne z kim xp
Równie dobrze można przeprowadzić taką rozmowę z koleżanką (którą w dodatku zna się od dzieciństwa) i myślę, że też powinna to zrozumieć...
A jeżeli ta jego koleżanka zaczęła się już pzygotowywac do tej studniówki? Moze kupiła albo znalazła sobie sukienkę? Może załatwiła sobie fryzjerkę albo kosmetyczkę? Jeżeli on z nią porozmawia, że chce iśc z własną dziewczynę, to ona pewnie nie będie przeciwna. Może zrobi awanturę? le nie będzie sie narzucac. Będzie jej przykro.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A jeżeli nie? Moim zdaniem jest jeszcze sporo czasu... ale jak będzie zwlekał dalej to faktycznie będzie problem. Jednak zdania swojego w tej kwestii nie zmienię. Skoro do siebie wrócili powinien iść ze swoją dziewczyną a nie koleżanką (która w dodatku też ma chłopaka). Jeśli nawet już kupiła tą sukienkę (jednak wątpię) to z powodzeniem może wykorzystać ją na swojej studniówce bądź swojego chłopaka, ew. na jakimś weselu. Wydaje mi się, że powinna zrozumieć sytuację - bez żadnych awantur bo nie ma o co - i dla mnie to naturalne.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Powinieneś iść według mnie ze swoją obecną partnerką, bo to będzie nie w porządku w stosunku do niej. A koleżance załatw innego partnera.
 
Do góry