Pytanie w związku z przechwytywaniem zdarzeń

kierownik96

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, Chciałbym się zapytać o jedną rzecz. Piszę w c++ z biblioteką allegro 5 i chciałbym się zapytać czy jest możliwość przechwycenia zdarzeń z windows do mojego programu? np. Program odpalony jest w fullscreen pod rozdzielczością 1024x768 i gdy podłączę myszkę, klawiaturę lub pendriva to chciałbym aby nie przełączało mi okna mojego programu do pulpitu tylko pojawiało mi się to w moim programie. Dało by się rady to zrobić?? ? Myślę, że zrozumiecie to co napisałem hehe :) Pozdrawiam.
 

glozhek

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Piszę w c++ z biblioteką allegro 5 i chciałbym się zapytać czy jest możliwość przechwycenia zdarzeń z windows do mojego programu?
 

glozhek

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć, jeśli jesteś początkującym java developer to nie polecam od razu ubiegać się o pracę w dużej firmie, ponieważ konkurencja jest tak duża i możesz jej nie dostać. Moja rada to java freelance . Jest to bardzo dobra okazja do zdobycia doświadczenia w różnych projektach. Mogę nawet polecić serwis, który jest bardziej odpowiedni dla początkujących https://freelancehunt.com/pl/freelancers/programowanie/java.
 
Do góry