[Pytanie]Pytanie dotyczące edycji

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Nie chciałbym się wygłupić czy cuś ale czy istnieje temat w którym można by ot tak zapytać o coś administrację bez konieczności zakładania nowego tematu czy pisania PW?

Nie wiem czy istnieje, ale gdyby istniał taki temat to było by chyba przejrzyściej. :D

Mnie na przykład od dłuższego czasu zastanawia - czy moderator/administrator widzi historię edycji posta?

Ot, takie pytanko i nie wiadomo co z nim zrobić, bo chciałbym się dowiedzieć, ale zakładać nowy temat czy spamować na PW jest chyba bez sensu.

No więc proszę o odpowiedź w tych dwóch sprawach, ewentualnie doinformowanie mnie, bo może czegoś tu nie ogarnąłem :p
 

qqrytek

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Śląskie
Dlaczego jest tylko 15 minut na edycję swojego posta?

Napisałem o 1 w nocy (nie często mi się to zdarza :) ) posta i ... usnąłem.
Rano patrzę, formatowanie postu do niczego, tekst nie wiem czemu zapisał się jednym ciągiem.

A jak bym błędy zauważył do poprawienia? To się nie da. I wtedy jest to ze szkodą dla forum, nie można poprawić jakości posta jeśli się tego nie zauważy i zrobi od razu (a jak zapiszę i NAGLE muszę wyjść, ktoś przyjdzie, dziecko potrzebuje pomocy?, cokolwiek).

Po co to ograniczenie 15 min?
 
W

wiki9969

Guest
Ponieważ bywało tak, że ktoś po napisaniu posta po jakimś czasie się rozmyślił, usuwał całą treść pozostawiając pusty post nie zgłaszając go. A każdy post coś wnosi do tematu.
Jeżeli uznasz, że Twój post należy poprawić to go zgłoś i napisz co należy zmienić. Z pewnością moderator zajmujący się działem poprawi go.
Pozdrawiam. :)
 
Do góry