pytanie o białaczkę

natalia...xx...

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ostatnio zauważyłam u siebie pewne objawy i chciałam sprawdzic to w internecie cały czas wyskakiwalo mi cos na temat bialaczki. Występują u mnie m.in.swędzące krosty na nogach, szczególnie udach,rękach i brzuchu, dzisiaj zauważyłam ,ze od wewnętrznej strony ud zaczęły tworzyć mi się siniki w miejschch tych krostek, są małe i żółte nigdy nic takiego nie miałam, a poza tym od jakiegos tyg boli mnie codziennie głowa,czasami zdarza mi sie,że zakręci mi sie na moment w głowie. Poza tym tydzień temu przez parę dni bolało mnie gardło, tylko i wyłącznie przy łykaniu, szybko się męczę. Ale najbardziej dokuczają mi te krosty, swędzenie nasila się wieczorami od około miesiąca , na rekach i brzuchu zaczęły pojawiać sie od kilku dni. Czy to faktycznie może być coś poważnego? proszę o poważne odpowiedzi.
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
Słońce, a czemu Ty nie idziesz do lekarza?
Powiadasz, że objawy wypryski/wybroczyny masz od m-ca?
Wiesz, jak człowiekowi coś dolega, to wszyskie objawy pasują mu do choroby wymyslonej, więc lepiej sprawdzić.
Zmiany na skórze mogą być pochodzenia alergicznego.
Jeśli nie był leczony lub niedoleczony stan zapalny gardła, to jako powikłanie może być uszkodzenie przez wirusy naczyń włosowatych stąd słabsze naczynka przy puknięciu pękają i robią Ci się siniaki, a kolejnym stadium jest żółta plama czyli siniak się wchłania.
Natka, kopsnij się do lekarza, bo świąd jest dokuczliwy, a przy rozdrapaniu mogą utworzyć się blizny, a to niezbyt ładnie wygląda.
A o białaczce, to nawet nie myśl.
 

natalia...xx...

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
tak, wlasnie ja caly czas mysle ze to alergia, tylko te siniaki tak mnie zaniepokoily, ale zobaczymy co lekarz powie mysle ze az tak zle nie bedzie, dzieki za odpowiedz
 

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Mój ojciec ma białaczkę limfatyczną, siniak to się robi czasami od lekkiego klepnięcia. Tak samo plamy itd normalne, nie wiadomo skąd powstają. Natomiast nie siejmy paniki, zrób najpierw krew i do lekarza, może to jakieś zakażenie. Po drugie przy białaczce węzły wywalają bardzo pod pachami i na twarzy, a dokładniej od brody w dół przy szyi.
 
Do góry