[Pytanie] Nowe posty

K

konwalia78

Guest
Ponieważ chciałabym być na bieżąco z nowo dodawanymi wątkami i postami to zastanawiam się czy jest tutaj taka funcja, bym była o tym informowana. Póki co powiadomienia przychodzą tylko wtedy gdy ktoś odniesie się do wątków w które ja wdepnęłam i coś po sobie zostawiłam. A jak jest z tymi , których nie czytałam? Zauważyłam opcję: ,,obserwuj temat'', kliknęłam w nią. Czy to wystarczy bym była powiadamiana o interesujących mnie działach?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli chodzi o najnowsze posty i tematy to możesz pomóc sobie panelem znajdującym się na samej górze po prawej stronie. Klikając małą strzałkę do dołu która znajduje się na końcu napisu "Najnowsze Tematy" będziesz mogła wybrać aby wyświetlane Ci były np. najnowsze posty. Odnośnie powiadomień: kliknij na swój nick w prawym górnym rogu strony, z menu które się rozwinie wybierz "Ustawienia" a następnie z panelu po lewej stronie na samym dole "Powiadominia" na stronie która się pojawi będziesz mogła spersonalizować ustawienia dotyczące powiadomień. Jeżeli klikniesz "obserwuj temat" będziesz powiadamiana przy pomocy powiadomień forumowych o każdym nowym poście w temacie.
 
Do góry