Pytanie kture jest bardzo wazne dla mnie ;p

Kitojuvi

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich mam 18 lat i chce wziasc sustanon "250" i Deca-Durabolin . Oplaca sie ? :niepewny:
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to za wcześnie masz dopiero 18 lat i chcesz na pierwszy sort rzucić stack z SAA na który rzucają sie goście którzy ćwiczą już spory czas... na pewno nie wykorzystasz "mocy" tych środków w efekcie czego szybki przyrost (wody) i potem ogromne spadki... połączenie dobre ale nie na tym etapie i nie z tą wiedzą... jak chcesz szybkich efektów zakup jakiegoś staka kreatynowego dorzuć dietę (która powinna być cały cza) a sam zobaczysz jak można na początku szybko zyskać na masie....
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
po pierwsze to które a nie kture ;)
po drugie i po ostatnie a nie możesz w naturalny sposób popracować nad swoimi mięśniami?
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
nie którzy wola szybki przyrost niz wykazac troche silnej woli dyscypliny i cierpliwosci podczas treningów.
 

nitrix

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
do "deki" weź winstrol depot, znajomi brali i chwalili. Jednakże, uważam, że to nie potrzebne. Fakt - siła i idzie jak sqrw****, ale to koksy :C
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
nitrix twoje wypowiedzi powalają mnie na glebę %) win + deka to bardzo dobry sposób na DecaDicka :D jak nie wiesz co to to znaczy że nie powinieneś nawet do tego działu wchodzić a co dopiero zabierać głos....

deka MUSI być połączona z teściem czy choć by nawet z sama metą (meta + deka to bardzo ciekawa kombinacja stosowana przez doświadczonych w temacie) sama deka nie daje aż takich dobrych efektów anabolicznych jak by sie mogło wydawać ale w połączeniu z teściem daje dość trwała masę i dobrej jakości (zakładam że dieta i suplementacja jest na takim cyklu na cacy) połączenie deki i susty jest bardzo dobre tyle tylko że nie na tym etapie co jest autor tematu i nie w tym wieku !!!!
 

*SARS*

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
no no KLON coś mi się zdaje, że meta+deka = dekadick również. Do deki musi być testostreon;
 

lepor

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Elbląg
no no KLON coś mi się zdaje, że meta+deka = dekadick również. Do deki musi być testostreon;

A :cenzura: prawda. Sam jestem na cyklu deca 100+ metka i powiem, że efekty są rewelacyjne. Każdy w temecie b. dobrze wie, że to dobra mieszanka. Koledze zakładającemu temat polecam te połączenia. Na pewno będzie łagodniej.... :eek:k:
 
Do góry