[Pytanie] Ignorowani użytkownicy

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Nie wiem, czy był już kiedyś taki temat, ale ... Chciałabym dowiedzieć się, czy istnieje taka możliwość, aby zablokować dostęp do profilu, ignorowanym przeze mnie użytkownikom ? Nie chcę, żeby osoby, które mam na liście, mogły przeglądać jego zawartość - znajomych, zainteresowania, itd. :/
 
B

Blancos

Guest
Wydaje mi się, że nie ma takiej opcji. Sprawdzałem panel użytkownika i nigdzie nie znalazłem funkcji umożliwiającej ukrycie profilu na forum.

Swoją drogą - przydałoby się rozszerzenie funkcji ignorowania o właśnie zablokowanie widoczności profilu oraz zablokowanie możliwości czytania/odpowiadania na komentarze.
 
S

*Solo Lee*

Guest
Swoją drogą - przydałoby się rozszerzenie funkcji ignorowania o właśnie zablokowanie widoczności profilu

Forum musiało by blokować dostęp do profilu przez IP bo jak ktoś kogo się ignoruje będzie chciał zobaczyć profil który go ignoruje to i tak go zobaczy na przykład z innego konta.
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Ustawienia -> Ignorowani użytkownicy -> Dodaj użytkownika do listy. Masz tam również do zaznaczenia ignorowane Posty, Sygnatura, Prywatne rozmowy. Jeśli chcesz, możesz zaznaczyć wszystko. Tobie bardziej chodziło o to, aby zablokować danemu użytkownikowi dostęp do twojego profilu, jednakże nie ma takiego sposobu, jest tylko taki który podałem wyżej.
 
S

*Solo Lee*

Guest
Tobie bardziej chodziło o to, aby zablokować danemu użytkownikowi dostęp do twojego profilu, jednakże nie ma takiego sposobu, jest tylko taki który podałem wyżej.

Tak, właśnie o to chodziło *Madzi* - żeby ktoś, kogo ignoruje, nie mógł wchodzić na jej profil. Rzeczywiście nie ma takiej opcji i pewnie Fray takiej nie zrobi.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Osobiście, mi bardziej by odpowiadał brak widoczności cytowanych fragmentów ignorowanego użytkownika. Jest sobie jakiś idiota, którego wolę na forum nie widzieć, ani jego postów, a ktoś go cytuje. Drażniące, bo wtedy chcąc nie chcąc muszę to czytać.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
A po cóż ignorować?Może lepiej zrozumieć spróbować?Może się to okazać całkiem przydatnym doświadczeniem.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Debili przyłażących na forum po to, by wkurzać resztę? Jasne, rozumiem. Ale nie toleruję, ani nie akceptuję. Pozostaje ignorowanie.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie potrzeba mi żadnych technicznych cudów. Wystarczy dojrzałość emocjonalna i dystans. Nie stoi nic na przeszkodzie, by kogokolwiek ignorować. Nie jest to łatwe, najczęściej przychodzi z wiekiem, kiedy młodzi gniewni z nas wychodzą oraz w sytuacji, gdy nie pojawia się tekst - co to nie ja i wypinanie klaty, ale i to nie jest konieczne. Wielu młodych ludzi też to potrafi. Cenię sobie takie postaci. Oj, bardzo sobie cenię.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie jestem już bardzo młoda ,ale niestety to nie zawsze jest takie łatwe .Pewna osoba na tym forum bez przerwy mnie prowokowała i obrażała.Obiecałam sobie nie odpowiadać na jej zaczepki,jednak nie dałam rady.Teraz już chyba jej się nie uda -jestem oazą spokoju :123:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Bardziej niż to, czy ktoś mnie ceni czy nie, odpowiada mi spokój.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Menda - też stworzenie boże.
Że inaczej żyć nie może? ...

Niekiedy prowokowanie może być opłacane - są przykłady i to z dziedziny języka. Ktoś uparcie mówił drugiemu, że jest n-ta woda po kiślu. I był pojedynek, a prowokator był rębajłą i wyś :dj: mienitym strzelcem ...
Pewien żyd, bardzo bogaty, zawsze jeździł p[ociągiem osobowym, bo dłużej jechał (korzystał z kolei), a mniej płacił niż za poŚpieszny!
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Dlaczego widzę wpisy/komentarze ignorowanych użytkowników na blogach :huh: ?
Nie da się tego jakoś zmienić ?
 
Do góry