Pytanie do wszystkich

Status
Zamknięty.

Lauraa

Zbanowany
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiadomo ze moderator, jest kims szanowanym na forum etc, kims kto daje przyklad innym userom,wiec co myslicie o tym, kiedy moderator chwali obce forum, czy to fair, czy nie ?
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
na forum na którym głównie przesiaduje jestem modem a jeśli tam mod reklamuje swoje czy inne ma bana na IP choć najpierw dostanie ostrzerzenie
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Lol. Mod to człowiek, który poza tym, ze jest modem to ma pełne prawo do tego zeby mieć subiektywne opinie. I jeżeli jakiemuś się podoba inne forum to nie widze w tym nic złego. Reklamować nie mozna, ale to sie tyczy wszystkich użytkowników. A chwalić... zalezy co masz na myśli mówiąc 'chwali'
 

Lauraa

Zbanowany
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Lol. Mod to człowiek, który poza tym, ze jest modem to ma pełne prawo do tego zeby mieć subiektywne opinie. I jeżeli jakiemuś się podoba inne forum to nie widze w tym nic złego. Reklamować nie mozna, ale to sie tyczy wszystkich użytkowników. A chwalić... zalezy co masz na myśli mówiąc 'chwali'
No mam na mysli, ze chwali ze inne forum niz to na ktorym jest moderatorem ze tamto jest piekniejsze etc.....
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Albo powiedz o kogo chodzi, bo o które forum to się domyślam.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
asiekwil reklamuje forum w swoim profilu! Jak można? To nie dopuszczalne i nie fair!

ps. ale ze mnie "kabel".
tongueyu8.gif
 

Lauraa

Zbanowany
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
To nie chodzi o to forum, tamto jest inne, chcialam po prostu poznac Wasze opinie na ten temat.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Co nie zmienia faktu, że dział jest bardzo mylący dla czytających ten temat. Ja już liczyłem na małą awanturkę wśród władzy, a tu nic..
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Albo na forum nie wchodź w ogóle :D Zwiń wszystko oprócz działu komp. Asia tam nie wchodzi, de facto kobieta :D.
 
Status
Zamknięty.
Do góry