Pytanie do kibiców.

Goofastfood

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam mały zakład krawiecki i kombinuję jak zarobić na zbliżających się mistrzostwach europy. Co szyć, żeby się sprzedało?? I z prośbą o pomysł zwracam się do was drodzy kibice ;) Wiem, że na niejednej fladze złamię igłę, ale szukam czegoś niekonwencjonalnego... Coś co chciałby mieć każdy kibic... Nawet z pozoru najgłupszy pomysł może mi bardzo pomóc :D Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 

goolejador

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
cokolwiek byle miało barwy nasze i napis 2012 :)
Spodenki, koszulki itd. fajnie by było jednak jakby to było jakoś fajne przedstawione. Żeby to nie był tylko napis 2012 na koszulce
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
No co na pewno szaliki ;) chyba każdy chce zarobić na tych Mistrzostwach :)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Powiem tak - wszystko na czym będzie hasło "je**ć PZPN" :D . Zresztą flag raczej dużo osób nie kupuje, ludzie wolą kupić sześciopak piwa i dostać w promocji. Ale jeśli już to może coś z motywami historycznymi? Nie wiem, husaria jakaś czy coś :) . Albo koszulki specjalnie na mecz z Niemcami w stylu "1410 2012"? Ale chyba najlepszym pomysłem byłaby produkcja szalików. Ciężko dostać jakieś ciekawe wzory, więc myślę, że ludzie by się raczej na to pisali.
 

Velipe

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polsza
Duża część kibicowska w Polsce to kibice z jajami ;) - niekonwencjonalne hasło przede wszystkim . Szaliki na euro oryginalne z hasłem Euro 2012 z mottem jakimś np. " patriotycznie :cenzura:****ci" :D sam bym taki kupił z takim hasłem ; i oczywiście flagi biało czerwone mogą cieszyć się popytem :) Ogólnie będą się cieszyć gadżety reprezentacji Polski ;) (Koszulki, szaliki, flagi przedewszystkim)
 
M

marco9512

Guest
Tak szaliki a na nich napis ,,PZPN, PZPN :cenzura:** :cenzura:** PZPN" pójdą jak ciepłe bułeczki :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Czapki, skarpetki, szaliki.. wszystko się opchnie. Tylko trzeba umieć :]
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Ja bym radził przede wszystkim najpierw zainteresować się, czy to co chce Pan robić nie złamie praw jakie zastrzeże sobie (po MŚ w RPA) UEFA. A mogą to być bardzo różne znaki graficzne i hasła (na przykład 2012 w odpowiednim kontekście). W RPA na przykład zabronili firmie lotniczej używać hasła: "nieoficjalny przewoźnik sami wiecie czego" :)
 

hubertus93

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Isengard
Przydały by się flagi, szaliki, albo tym podobne, zawierające w swojej treści jakieś hasła, niekoniecznie natury sportowej. Np. "PZPN trzyma poziom..." i z drugiej strony "naszej reprezentacji", albo coś w tym stylu. Myślę, że kibice chcą demonstrować to co mają do polskiej piłki, zawsze i wszędzie. Także taki pomysł by się przyjął.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ważne żeby barwy się zgadzały, a wtedy pójdzie wszystko. Szaliki, koszulki flagi czapki, proporczyki - wszystko. Jakieś napisy i odniesianie historyczne też są spoko. Może jakiś cytat na koszulce? Ale z tym bym się jeszcze wstrzymał. Do ME jeszcze dwa lata. Bardzo dużo może się wydarzyć. Może powstanie jakas nowa ulubiona piosenka kibiców oprócz "J... PZPN" Może ktoś coś powie śmiesznego/głupiego, ktos przekręci czyjeś nazwisko lub wykaże się totalną ignorancją i wtedy takie cytacik będzie można wrzucić na koszulkę.
 

Zuzia92

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2024
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja bym radził przede wszystkim najpierw zainteresować się, czy to co chce Pan robić nie złamie praw jakie zastrzeże sobie (po MŚ w RPA) UEFA. A mogą to być bardzo różne znaki graficzne i hasła (na przykład 2012 w odpowiednim kontekście). W RPA na przykład zabronili firmie lotniczej używać hasła: "nieoficjalny przewoźnik sami wiecie czego" :)
Zgadza się, zawsze ważne jest upewnienie się, że nasze działania są zgodne z prawem, szczególnie w kontekście dużych wydarzeń sportowych, gdzie prawa autorskie i znaki towarowe są ściśle chronione. Jeśli interesujesz się znakami graficznymi i chcesz zgłębić tematykę praw autorskich oraz projektowania, "Ogólnopolskie wystawy znaków graficznych" może być dla Ciebie świetnym źródłem wiedzy. Ta książka to kompendium na temat projektowania znaków graficznych w Polsce, które może poszerzyć Twoje horyzonty i zainspirować do twórczego, ale i odpowiedzialnego podejścia do własnych projektów. Zachęcam do zapoznania się z tą pozycją!
 
Do góry