Pustota ludzka

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Po pierwsze... co cie to obchodzi? i ostatnie w zasadzie. Jesli odpowiada im takie zycie niech sobie tak zyja. One sie o Ciebie martwia? Nie musisz zmieniac towarzystwa jesli jestes niezalezna. Ja mam totalnie wyj.ebane na to co robia inni - tobie tez polecam.
To obchodzi ludzi,ze potem taka dorosla kobieta bedzie miala dzieci,i smutno pomyslec ze np. moje dzieci beda musialy zyc w tak pustym i nasysonym seksem kraju..

ale sa jeszcze porzadne dziewczyny...
Np. Ja :D
w Twoim wieku faceci chca szalec i sobie korzystaja. pozniej jak beda szukac zony to im sie zmieni ;]
Niektorym takie zycie moze sie spodobac,i cale zycie beda traktowali dziewczyny jak dziwki..wohole,zalozmy ze potem facet taki bedzie mial zone,ktora nie jest dziewica,nie urazi go to ?.. no sorry,ale ciezko by mi bylo gdyby moim mezczyzna byl czlowiek,ktory w przeszlosci sie puszczał ..
glowa do gory! nie rozmyslaj o innych.. sama jak widac masz dobre podejscie (chociaz wiele osob bedzie to krytykowalo) ale uchowaj sie taka jaka jestes! Twoj przyslzy facet to doceni :)
Ba.. nie facet :D ja mam podzial ze facet to swinia,mezczyzna to prawdziwe cudo,ktore szanuje dziewczyne ;)
a wiec przyszly mezczyzna doceni ;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
To obchodzi ludzi,ze potem taka dorosla kobieta bedzie miala dzieci,i smutno pomyslec ze np. moje dzieci beda musialy zyc w tak pustym i nasysonym seksem kraju..


Np. Ja :D

Niektorym takie zycie moze sie spodobac,i cale zycie beda traktowali dziewczyny jak dziwki..wohole,zalozmy ze potem facet taki bedzie mial zone,ktora nie jest dziewica,nie urazi go to ?.. no sorry,ale ciezko by mi bylo gdyby moim mezczyzna byl czlowiek,ktory w przeszlosci sie puszczał ..

Ba.. nie facet :D ja mam podzial ze facet to swinia,mezczyzna to prawdziwe cudo,ktore szanuje dziewczyne ;)
a wiec przyszly mezczyzna doceni ;)

hmm tego nie bardzo rozumiem

jak np mnie to nie urazi to zanczy zalezy czy sie puszczala na lewo czy na praow czy robila to z swoimi chlopakami a miala ich kilku to inna sprawa

mnie to nie dziwi, pozadanie i potrzeba ciala jest wieksza niz jakies tam ideologie czystosci czy cos tam

nie mam nic przeciwko cnotkom ani tym co puszczaja na lewo i prawo kazdy robi jak chce

to jest normalna kolej rzeczy ze jak mamy innego partnera chcemy tez sprobowac z nim seksu bo w tej milosci nie masz nigdy gwarancji ze ten co stanol na twojej drodze bedzie az pod grob

ogolnie rzecz biorac powodzenia
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
JB - piszesz glupoty

sa granice przyjemnosc zwiazane z seksem, ale sa tez granice ku.rwienie sie.
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
To obchodzi ludzi,ze potem taka dorosla kobieta bedzie miala dzieci,i smutno pomyslec ze np. moje dzieci beda musialy zyc w tak pustym i nasysonym seksem kraju..


Np. Ja :D

Niektorym takie zycie moze sie spodobac,i cale zycie beda traktowali dziewczyny jak dziwki..wohole,zalozmy ze potem facet taki bedzie mial zone,ktora nie jest dziewica,nie urazi go to ?.. no sorry,ale ciezko by mi bylo gdyby moim mezczyzna byl czlowiek,ktory w przeszlosci sie puszczał ..

Ba.. nie facet :D ja mam podzial ze facet to swinia,mezczyzna to prawdziwe cudo,ktore szanuje dziewczyne ;)
a wiec przyszly mezczyzna doceni ;)


heh no widzisz.. mi np, tez to przeszkadza i chcialbym zeby moja dziewczyna czekala z seksem na mnie...
ale w Twoim przypadku jest jakos bardziej realne ze znajdziesz takiego mezczyzne.. ja mam prawie 23 lata wiec ciezko juz znalesc dziewice :p ale jestem naiwny iczekam ;)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Czy ludzie naprawdę są tacy puści ? po raz kolejny się zastanawiam czy naprawdę już nie ma młodzieży dla której nie liczy się tylko sex albo wszystko z nim związane?jak można nazywać miłością coś co wyrabiają młode laski(15 letnie,czyli w moim wieku). Nawet moja najlepsza kumpela na sylwestrze się zgorszyła z dwoma nie znajomymi sobie kolesiami, ale oczywiście jeśli nazwe ją dziwką to ja wyjdę na idiotke,histeryczke ( co jeszcze? ) bo mówię prawdę? Później żalą mi się kumpele na chłopaków że to olał ją itp,a wciąż ona się liże z innymi ?Co mam im powiedzieć,jedynie to sama sobie zgotowałaś taki los no sory dawanie dupy innych zajęć nie mają? Noo sory koniecznie chcą być dorosłe? ! jest tyle fajnych rzeczy do roboty,spotkanie się ze znajomymi normalnie gadanie kręcenie zwały,piwko coś nie zaszkodzi,czasem coś mocniejszego ale chole.. są chyba jakieś granice czy nie?
Ludzie się zgorszyli i tyle.... :( <_< <_<
No dla mnie na przykład już piwko odpada, więc równie dobrze mogłabym po Tobie jechać :)
Nie rozumiem czym się przejmujesz. Świat jest jaki jest i trudno. Jeśli masz doprowadzać się do frustracji i gniewu tylko dlatego, że koleżanka się puszcza, to życzę powodzenia. Co cię to interesuje? Takie dziewczyny robią krzywdę tylko sobie (i może ewentualnie rodzinie, która się za nie wstydzi) więc nie rozumiem dlaczeg czujesz się taka zgorszona.
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dokładnie J.B ; ) Prawda prawda... Jestem tego samego zdania :D.

Ja lubię na imprezie dziewczyny, które się ... po 15 minutach zabawy na parkiecie. A taką dla siebie to porządną :D. Nie pali nie pije, nie daje hehe. :)

Aleee na sylwestra czy imprezie mogą sobie poszaleć normalne :).
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Do autorki: pustotą jest również takie użalanie się publicznie :] też nie lubię puszczających się lasek ale nie wpieprzam się od razu z tym na forum, bo to nie ma sensu. No chyba że chcesz zwrócic na siebie uwagę.
Do szczec: jesteś zwykłum chamkiem, kultury w tobie za grosz. Że już o jakimkolwiek szacunku nie wspomnę. Nie wiem gdzie się wychowywałeś, ale Ci nie zazdroszczę.
 
A

arkovianin

Guest
I się zrobiła nie potrzebna sieczka... po co to się kłócić?Proponuję zamknąć temat i basta!
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Do autorki: pustotą jest również takie użalanie się publicznie :] też nie lubię puszczających się lasek ale nie wpieprzam się od razu z tym na forum, bo to nie ma sensu. No chyba że chcesz zwrócic na siebie uwagę.
Do szczec: jesteś zwykłum chamkiem, kultury w tobie za grosz. Że już o jakimkolwiek szacunku nie wspomnę. Nie wiem gdzie się wychowywałeś, ale Ci nie zazdroszczę.

hej kolego powoli!
chyba forum sluzy wlasnie do prowadzenia rozmow, a co za tym idzie zakladaniu tematow wiec nie obrazaj tu kolezanki..
boli ja to co widzi.. jest mloda i chce wiedziec jak inni na to patrza.. co w tym zlego?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
hej kolego powoli!
chyba forum sluzy wlasnie do prowadzenia rozmow, a co za tym idzie zakladaniu tematow wiec nie obrazaj tu kolezanki..
boli ja to co widzi.. jest mloda i chce wiedziec jak inni na to patrza.. co w tym zlego?
forum jest do prowadzenia rozmów co oznacza że jeżeli temat jest głupi to piszę o tym.
A autorka zamiast powiedziec komuś prosto w twarz co jej przeszkadza to żali się na forum, co napewno pomoże w tej sprawie.

Poza tym nawet jeśli są puste i jeśli się puszczają to ich sprawa. Póki nie robią nic tej dziewczynie to co ją obchodzi ich życie intymne? Takie polskie (a może nie tylko) wtrącanie nosa.
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
forum jest do prowadzenia rozmów co oznacza że jeżeli temat jest głupi to piszę o tym.
A autorka zamiast powiedziec komuś prosto w twarz co jej przeszkadza to żali się na forum, co napewno pomoże w tej sprawie.

Poza tym nawet jeśli są puste i jeśli się puszczają to ich sprawa. Póki nie robią nic tej dziewczynie to co ją obchodzi ich życie intymne? Takie polskie (a może nie tylko) wtrącanie nosa.

1) jak Ci sie nie podoba temat to po co tu zagladasz?
2) co Ty znowu chcesz od tej dziewczyny ze ma komus mowic o tym prosto w twarz? z takim podejsciem to 3/4 tematow z forum trzebaby skasowac
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
1) jak Ci sie nie podoba temat to po co tu zagladasz?
jak Ci się nie podobają moje posty to po co je czytasz? Głupi argument :]

2) co Ty znowu chcesz od tej dziewczyny ze ma komus mowic o tym prosto w twarz? z takim podejsciem to 3/4 tematow z forum trzebaby skasowac
i przydałby się. Każdy ma swoje życie i powinien się nim zając zamiast obgadywac innych. Gorzej jak ktoś ma nudne nieciekawe życie, wtedy żeczywiście nie ma o czym mówic.
 
Do góry