Punk

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
mora, po pierwsze witam goraco

co do tematu
to ja nie jestem wtajemniczona tę dziedzine PUNK
ale moze nam ja troche przyblizysz
:p
 

andre29

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Europa
Muzyka Rock Punk jest spoko ... Sam tego rodzaju muzyki slucham, mimo ze nie jestem zadnym punk'iem...
 

Munia

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
ciekawi mnie bardzo czy na swiecie sa jeszcze ludzie ktorzy "calymi soba" zyja w tej subkulturze????chodzi mi glownie o wyglad<m.in. o czuprynke na glowie>
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Witam!

Sa prawdziwi punkowcy. Na glowach irokezy, krzykliwe ciuchy, kolczyki.... A jak! Znam nawet kilka osób wywadzacych sie z tejze subkultury. Ciekawi ludzie, choc troche "dziwni". Cenie ich jednak. Glównie za odrebnosc.

Pozdrawiam ;)
 

andre29

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Europa
Na pewno istnieja... Tylko ze zyja zamknienci w swojej grupie, i juz nikt ich publicznie nie widzi... Ostatnio widzialam taka osobe w metrze... Fioletowo-Zielona Czupryna na glowie...
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
ja jednoczenie niema nic do punków i nielubie punków bo niema nic do tcy którzy są spokojni czem coś na wino wyrzulają itd ale ci którzy szukaja zaczepki bo im się nudzi bo chcą sie bić nietrawie kiedyś jak wracałem z imprezy dostałem od takiej grupki za koszulke burzuma..... :/
 

LECHU

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Munia napisał:
ciekawi mnie bardzo czy na swiecie sa jeszcze ludzie ktorzy "calymi soba" zyja w tej subkulturze????chodzi mi glownie o wyglad<m.in. o czuprynke na glowie>

Przyjedź do Wrocławia...tu takich nie brakuje... :)
a punk rock dość przyjemna muzyczka--------->nawet NIEMIECKI zespół Die Arzte ! ! śmiem polecić jak ktoś lubi tego typu muzyczkę---->teksty czasami bywają śmiecho :D

a punki to dość miłe ludziki tylko czasem denerwujace i nachalne jak pieniążka chcą ;)
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
ja tam mam bardzo duzo znamomych punkow :) milusinscy ludzie ...ale jeszcze nie spotkalam sie zeby sepili od innych kase zawsze maja swoja ....i to chyba jest bardzo dobrze :) buziale
 
G

gudrun

Guest
uwielbiam tolerancje!!!
punki to wporzo ziomki, obracam sie w krego punkow, chociaz molo ich jest w b-stoku!!
dresow zas tu niebrakuje, ale z checia bym ich powybijala. :p
muzyczka jak to muzyczka- sa lepsze i gorsze kawaleczki, ale ogolnie wporzo jest :)
ja osobiscie wole spokojniejsze kawalki, np. reege lub ska, ale punkiem niegardze :D
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
sama punkiem nie jestem ale tejże muzyki słucham do tych ludzi nic nie mam a nawet bardzo ich lubie :p
 

mora

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
wgw
dla mnie tolerancja punk jest najważniejsza :eek:k: Większość moich znajomych to punki z resztą ja sama też chyba nim jestem przynajmiej utorzsamiam sie z ich ideologią może jest też w nas wiele cech których inni ludzi się :bag: np nasz wygląd czy też nie odpowiada im to ze lubimy :piwosze: ale jesteśmy przynajmiej :D choc wiekszosc ludzi uważa nas jedynie za :diabel: lub :crazy: może nasz wyglad jest krzykliwy ale tym chcemy pokazać jaki tem świat jest powalony
 

morgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
punki byli wygineli , teraz są neopozerzy a nie punki
anarchia śmierdzi i nic dobrego nie wróży , anarchia jest dla dzieci
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
anarchia smierdzi?? daaa co to ma w ogole byc, a co my w tym kraju mamy z ta wladza, wlasciwie to jest wladza jest tylko tytularna do zbierania podatkow i rozgrywania jakis afer, wszyscy dobrzy a jak sie dorwa dokoryta to kradna jak sie da na prawo i lewo do :cenzura: z takimi wladzami to juz anarchia bylaby lepsza, wtedy nie bylo by komu budzetu panstwa rozkradac, te wspaniale ministerstwa i ich piepszone uchwaly, zostawilabym tylko instytucje pilnujace prawa zeby ludziom palma nie odbila i nie zaczeli sie jak wiprzki wykanczac!!!!!!!!! a wracajac do tematu ja jestem punkiem z ideologicznego punktu widzenia
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Ty chciaż wiesz czym jest Anarchia ??
wyobraź sobie świat bez żadnej władzy ządnego porządku kardyz morze do cibei podejś na ulicy i cie Zabić okraść zgwałcić....Niema policji szpitali starzaków żadnych tego typu struktur
Jasne że mamy chu.......żąd ale wole już taki niż Anarchie anarchia miała by sens tylko wtedy gdyby wszyscy wsztkich kochali jak braci co jest niemozliwe. Od począdków w wiekszych zbiorwiskach ludzkich był jakiś przywudzca taki ktoś musi być porstu jest to nie uniknione. Po 2 wszcy mieszją anrchie z byciem Apolitycznym
 
Do góry