Punk

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Niedzielny kinderpunk nigdy nie bił się kiedyś z bezdomnymi psami o żarcie ze śmietnika, nigdy nie śmierdział miesiąc, ma widoczne, żywotne żyły, bo prawdziwemu punkowcowi od heroiny zapadają się żyły. Nigdy nie przeżył złotego strzału, a prawdziwy punk przeżył od 2 do 5 razy.

Prawdziwy punk nie ma domu. I to nie dlatego, że nie chce, ale ponieważ go eksmitowano, ale jak chcesz go przygarnąć, to może wyprowadzać twoje kaktusy i podlewać psa.

Tekst z nonsensopedii :) . Chyba co niektórzy za bardzo sobie biorą to do serca. Czyli generalnie w punku chodzi o to, żeby być bezdomnym żulem, bo tak jest cool? To w takim razie punk to jest najliczniejsza subkultura. Pod moim blokiem codziennie siedzi z 10 takich panków.
Ludzie, ogarnijcie się trochę. Punk to na pewno nie Bravo Girl i różowe trampki, ale też nie walka z psami o resztki z kosza. Zresztą co kto lubi. Jedni chodzą na manifestacje i się bawią w politykę, inni śpią w śmietnikach, a jeszcze inni chcą po prostu sobie wypić, pójść na koncert i się cieszyć z życia. I każdy uważa, że to on jest najbardziej tr0 i napier***a na innych jacy to są pozerzy i nie wiedzą co to punk :D .
 

dżozefina

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
27
W moim gimnazjum jest mało Punków . Takim najpopularniejszym jest mój kolega. On najbardziej lubi Dezerter i inne polskie zespoły punkowe :D. Nosi glany i morowe sponie. Ja ostatecznie zaoptrzyłam się w glany, i nosze czarne ciuchy, słucham Sex Pistols. Moge sie nazwać Punkiem? xD. (jestem dziewczyną :p)
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Muzuke ktora sluchaja uwazam za fajna, ale styl bycia troche mi nie odpowiada moi dwaj kumple byli punkami i jak do mnie przyjechali to dopiero byla rozruba
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
najpierw naucz się pisać , później zajmij się rozróbami :eek:k:
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Zespoły punkowe są po prostu świetne. Trzy akordy, darcie mordy. To jest hasło przewodnie ,faktycznie się sprawdza.
Posłuchajcie np.Białej Gorączki. Sens mają ich piosenki ogromny.
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie lubię punków za ich ideologie,znam nawet takiego jednego ciągle żebra pod biedronką o pieniądze i za to co uzbiera kupuje sobie piwo i ćpa, poprostu żal go bić bo sam siebie wykańcza.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Nie lubię punków za ich ideologie,znam nawet takiego jednego ciągle żebra pod biedronką o pieniądze i za to co uzbiera kupuje sobie piwo i ćpa, poprostu żal go bić bo sam siebie wykańcza.

piszesz tak jak bys żył wiecznie...

a może on jest dekadentem hehe
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
No nie żyje wiecznie jeszcze trochę czasu przede mną.
Czemu niby tak sądzisz, że tak piszę?
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Powiem tak, jesteś zapatrzony w siebie i chcesz pokazać że inne jest gorsze, jeden żyje tak, drugi inaczej, wybór drogi życiowej to to wybór każdego z osobna, skoro ktoś wybrał jedną drogę nie ma się co mu wcinać.
Od tego jest forum żeby wymieniać poglądy, jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, nie będę Cie kamieniował za poglądy ; ]
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Nie lubię punków za ich ideologie,znam nawet takiego jednego ciągle żebra pod biedronką o pieniądze i za to co uzbiera kupuje sobie piwo i ćpa, poprostu żal go bić bo sam siebie wykańcza.
A wyjaśnij mi co to za ideologia? Ktoś chyba za dużo się naoglądał 39 i pół :D ...
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Anarchia? co ma do tego 39 i pół? Nie oglądam takiego ścierwa.
Wiem co to anarchia i z tego powodu jestem przeciw anarchistom proste?
 

Sarvin88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Slask
Wgł mnie prawdziwych punków i punkrock trzeba szanować w końcu wroga zawsze się szanuje ,mają dobrą muzykę ale mówię o starych gwardiach punków,dzieciaki które wbijają w glany i maja irka to zwykli pozerzy:) Dla mnie anarchia to ścierwo tak samo jak i anarchiści, większość z nich hipokrytami którzy twierdzą że nienawidzą systemu nie pracują , ale zasiłek dla bezrobotnych biorą ,sam osobiście kleji nienawidzę ale ich szanuje ;)
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Punki? Ciekawa subkultura. Tych prawdziwych jest bardzo mało, a i oni zatracili w dzisiejszych czasach to co było w nich dobrego kilkadziesiąt lat temu. A może po prostu takie czasy, ze punk (odwieczny buntownik przeciwko wszystkiemu) nie ma przeciw czemu się buntować. Chociaż hasło "F*** the system" jest nadal aktualne to juz nie jest tym samym czym było kiedyś, np w dobie PRLu. Prowadzą bumelancki styl życia. Prawdopodobnie w nim znajdują swoją wolnośc. Mają fajną muzykę. Podobają mi się też ich irokezy i styl ubierania się. Szacunek dla nich, że nie wstydzą się wyjść na ulicę i pokazac ludziom ubrani tak jak im się podoba, a nie jak "powinno się ubierać".
 

Sarvin88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Slask
Ja jestem skinem ale nie ubieram sie w ten sposobi wyroslem z golenia glowy, ale zalozylem sie oskrzynke wodkize domojego stycznoiwego wesela będe mił irokeza, scenaruisz bd wyglądałtak że kumple mnie wyklną kobieta nie pozna ize slubunici mam nadzieje na taki scenariusz xD
 

zdzislav

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie piszcie z pogrubieniem.

A irokez jest rzeczywiście spoko, najlepszy w sosie musztardowym, keczupem, lub chrzanem.
 

Obcy___

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ETM
Czytam sobie i dochodzę do wniosku że niewiele osób tutaj jest tak naprawdę wtajemniczonych w "punk"
Krótko: punk to nie jest to jak się ubierasz i czy pijesz tanie wino, nie musisz mieć zielono-różowo-niebieskiego irokeza,nie trzeba zapi******* w glanach i z kolczykami na każdej części ciała.
Najważniejsze jest to co każdy z nas ma poukładane w głowie bo wygląd zewnętrzny niestety nie zmienia człowieka ani jego charakteru i podejścia do życia.
Czy coś więcej trzeba tutaj pisać?
 
Do góry