Pułapka na kreta

T

TomaszTomasz

Guest
Sugar40 napisał:
Ja w kretowiska wsadzam sierść z mojego kota, którą wyczesuję. Odstrasza skutecznie.
Mój kot osobiście je wyłapuje, ma czas i cierpliwość. Krety, nornice, myszy i jaszczurki. Zawsze pod drzwiami mam jego jakąś zdobycz. Co do kretów, lubią zadbane tereny, nie wiem czemu ale lubią.
 

Solde

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gdzieś tam umknął mi wpis, że krety są pod ścisłą ochroną i tak mnie to zastanowiło, ponieważ znów w innym miejscu czytałem, że takie krety znajdujące się w ogrodzie i w sadach nie obowiązuje ten przepis. Więc ciężko jednoznacznie stwierdzić jak to jest z tą ochroną. :) Ale mniejsza o większość i tak nie mam zamiaru gnębić tych zwierząt. :) Głównie chciałbym się dowiedzieć czegoś o siatkach na krety, mianowicie czy taka z oczkiem 3x3 będzie odpowiednia i czy zna ktoś tą firmę Glanzvoll Gras ??

Gdzieś tam umknął mi wpis, że krety są pod ścisłą ochroną i tak mnie to zastanowiło, ponieważ znów w innym miejscu czytałem, że takie krety znajdujące się w ogrodzie i w sadach nie obowiązuje ten przepis. Więc ciężko jednoznacznie stwierdzić jak to jest z tą ochroną. :) Ale mniejsza o większość i tak nie mam zamiaru gnębić tych zwierząt. :) Głównie chciałbym się dowiedzieć czegoś o siatkach na krety, mianowicie czy taka z oczkiem 3x3 będzie odpowiednia i czy zna ktoś tą firmę Glanzvoll Gras ??
 

FraxeL

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moja pułapka na krety jest mój pies. Uwielbia kopać w tych kretowiskach i szukać kreta, raz nawet jednego wytargał ale udało się zareagować i kreta uratować (wywieźliśmy go dalej, może nie wróci :p). Od tej pory kretów właściwie nie mamy.
 
T

TomaszTomasz

Guest
FraxeL napisał:
Uwielbia kopać w tych kretowiskach i szukać kreta, raz nawet jednego wytargał ale udało się zareagować i kreta uratować (wywieźliśmy go dalej, może nie wróci :
Wróci, puki co obmyśla perfidną zemstę.
 
Do góry