Psychozabawa

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dołącze sie do zabawy ^_^

Wydaje mi się że Ty Fanz lubisz tajemnice, jestes otwratym człowiekiem, ale też troche agresymnym (bo ta ciemność taka dzika) :p

Tak mi sie zdaje nie jestem pewna :)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tigrunia, wojowniczka? :p lubisz stawiać na swoim, jesteś żywiołowa, spontaniczna. Masz swoje zdanie i bronisz go niczym lew
pomyliłam sie? ;)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Dołącze sie do zabawy ^_^

Wydaje mi się że Ty Fanz lubisz tajemnice, jestes otwratym człowiekiem, ale też troche agresymnym (bo ta ciemność taka dzika) :p

Tak mi sie zdaje nie jestem pewna :)

Trochę agresywny jestem, zależy w jakich sytuacjach, ale nie to odzwieciedla ciemniość ^^

PanDora jesteś szczera, nie kryjesz swoich uczuć, we wszystkim próbujesz szukać czegoś dobrego, dobrze czujesz się w swoim otoczeniu.
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ja tam nie jestem dobrym psychologiem, ale chętnie dowiem się co sądzicie o mnie.
A może dowiem się czegoś nowego o sobie :)
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Anecik...
Wydajesz się być sympatyczną osóbką, posiadającą własny świat i zamykającą się w nim gdy coś idzie nie po Twojej myśli.
Jesteś zarazem żywiołowa, masz własne zdanie na wiele tematów i lubisz je wyrażać.

Zgadłam.? ^_^
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Anecik...
Wydajesz się być sympatyczną osóbką, posiadającą własny świat i zamykającą się w nim gdy coś idzie nie po Twojej myśli.
Jesteś zarazem żywiołowa, masz własne zdanie na wiele tematów i lubisz je wyrażać.

Zgadłam.? ^_^

......coś w tym jest....... mająca własne zdanie - no napewno, i lubię je wyrażać :) o tak ;)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Ja bym jeszcze dodał, że jesteś miła i delikatna ale i czasami nie przebierasz w słowach ^^
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
jestem pod wrazeniem waszych wnioskow wysnowanych na podst. ava :eek:k:

moze ktos powi cos o mnie???
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jeżżżynka- lubi niezależność, i gdy jest adorowana :p, często udaje zimną i niedostępną, ale tak naprawdę potrafi się zakochać na zabój :p
fanz-(masz super avek, to poza tym :p ) cichy z pozoru, wygadany dla mniejszego groma i 'przyjaciol', miewa uczucie samotnosci, nie potrafi sie dlugo wkurzac na kogos ;)
Tigrunia-miła i żywiołowa, potrafi się nieźle odgryżć gdy ktoś zalezie jej za skórę, spontaniczna i sympatyczna (;
anecik- miła, melancholijna, rozwazna&romantyczna, sympatyczna :)
Natrina- fajna , zabawna dziewczyna :) ale ma swoje zdanie, umie sie świetnie bawic w gronie najblizszych, doskonala towarzyszka. :)
PanDora- (kiedys mialam tego ava :p ) fajna, miła, lubi godzinami sluchac muzyki (;

ktoś coś powie o mnie? ;)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Tigrunia-miła i żywiołowa, potrafi się nieźle odgryżć gdy ktoś zalezie jej za skórę, spontaniczna i sympatyczna (;
Nie wiem skąd to wiecie ale garatulacje dla Was :*

motylek99 wydajesz mi się być osoba pełna sprzeczności raz jesteś grzeczna a raz nie :p Twoja osoba sądząc po awatarze jest bardzo kobieca (tak jakoś wywnioskowałam) lubisz kosmetyki ciuchy i łażenie po sklepach. Jesteś osobą bardzo miłą ale kiedy ktoś Cie zdenerwuje nieźle dajesz mu popalic zawsze masz swoje zdanie i jego sie trzymasz :p to chyba na tyle co chciałam napisać :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
też prawda, jeśli mogę się pochwalić ;)
a to się cieszę, że trafiłam.. :)

Nie wiem skąd to wiecie ale garatulacje dla Was :*

tak, po prostu..może twój avatar jest stworzony dla Ciebie, skoro tyle o tobie mówi :p

motylek99 wydajesz mi się być osoba pełna sprzeczności raz jesteś grzeczna a raz nie :p Twoja osoba sądząc po awatarze jest bardzo kobieca (tak jakoś wywnioskowałam) lubisz kosmetyki ciuchy i łażenie po sklepach. Jesteś osobą bardzo miłą ale kiedy ktoś Cie zdenerwuje nieźle dajesz mu popalic zawsze masz swoje zdanie i jego sie trzymasz :pto chyba na tyle co chciałam napisać :)

tak, tak, tak ^^ :p
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
A Fanz to albo jest głupi i ma szczęście, albo prawdziwy talent.
Stawiam na to drugie. :D
Cieszę się, że tak myślisz :)

Jesteś marzycielką, osobą spokojną, chętnie doświadczasz nowości, lubisz przebywać w gronie najbliższych, nie potrafisz się gniewać na innych.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
EvenHeavenCries marzycielka, poetka? o.0 hehe ;) dziewuszka miła, troszke może melancholijna, sentymentalna? Lubi marzyć o niebieskich migdałach :p
 
Do góry