Psychoterapia

basfes

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Po śmierci naszego taty strasznie ciężko jest się nam uporać z tą stratą. Wraz z mamą nie potrafimy znaleźć swój kąt w domu, nie mamy ochoty na jakiekolwiek kontakty ze znajomymi. Moja koleżanka doradziła nam by skorzystać z psychoterapii, która pomoże nam dojść do siebie po tym traumatycznym przeżyciu. Czy myślicie, że taka terapia poprawi nasze relacje?[/SIZE]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pomysł na pewno warty rozważenia. Najpierw zrób jednak dobry research i sprawdź opinie. Część terapeutów oraz psychologów ma problemy ze sobą, co rzutuje na ich pracę. Inni pragnęliby zagłaskać rozmówcę i wmówić mu, że nie powinien już nic robić, jak tylko siąść na miejscu i magicznie zacząć cieszyć się życiem. Są jednak dobrzy specjaliści, którzy potrafią podejść indywidualnie do danej osoby. Tutaj służy internet oraz portale typu Znany Lekarz.
 

Asia222

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja też uważam, że tarapia jest bardzo dobyrm pomysłem. W dzisiejszych czasach można wszystko, nawet leczyć się przez internet. Jest na przykład aplikacja HH24 która umożliwia łączenie się z terapeutami i doradcami oraz branie udziału w webinarach i ogólnie pogłębianie wiedzy na temat siebie i swojej psychiki. Ciekawe rozwiązanie.
 
Do góry