Psycholog / Psychoterapeuta - Poznań - Poszukuję

przemek84

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć,

Mam na imię Przemek mam 28 lat. Na co dzień mieszkam w Poznaniu. Nie od dziś czuję, że potrzebuję psychoterapeuty. Moje problemy to głównie: trudności w kontaktach międzyludzkich, bardzo niskie poczucie własnej wartości, izolacja, wyobcowanie, trudności w podejmowaniu decyzji, huśtawki nastrojów, depresyjne stany. Oprócz tego ponad rok temu zakończył się mój wieloletni związek z kobietą. Do dnia dzisiejszego nie odzyskałem jeszcze w pełni równowagi. Chciałbym zmienić tą sytuację. Chciałbym sobie pomóc. Podjąłem decyzję, że zapiszę się na psychoterapię. I tutaj moja prośba / pytanie do Was drodzy czytelnicy. Czy ktoś z Was mógłby polecić naprawdę dobrego psychoterapeutę w Poznaniu? Bardzo zależy mi, aby była to osoba z pasją, a nie przypadkowy człowiek. Chciałbym, żeby to była kobieta, certyfikowany psychoterapeuta z doświadczeniem. Naprawdę nie chcę trafić na kogoś kto rozminął się z przeznaczeniem. Pożądane cechy: cierpliwość, wyrozumiałość, ciepło i empatia - wydaje mi się to takie oczywiste...

Czy ktoś z Was odbywa/odbył psychoterapię jest bardzo zadowolony z efektów, czuje zmiany na lepsze i byłby w stanie polecić mi kogoś z Poznania?

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie wypowiedzi.
 
Do góry