Psycholog online? - Co sądzicie?

missdora

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja bym powiedziała ze to zależy od tego w jakim kto jest stadium, jak bardzo potrzebuje bezposredniej terapii bo np taką terapią mogą być nawet jakieś filmiki motywujące i komuś pomogą więc taka sesja online też by mogła być odpowiednia, no chyba że ktoś już jest w złym stanie i ma duze problemy to bym chyba wolała osobiście jednak.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja uważam, że z psychologiem należy rozmawiać twarzą w twarz a nie przez internet. To moim zdaniem jest kiepska forma terapii.
 

bonie80

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
A jeśli ktoś się wstydzi iść osobiście,to nie jest to jakieś rozwiązanie?
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Hej, Ivona - chyba sporo warszawskich gabinetów oferuje takie konsultacje online, bo ostatnio mi polecono (z czego skorzystałam i jestem zadowolona) rozmowę na skype z terapeutą z gabinetu psychoterapii Co Tam. Było trochę jak z przyjaciółką na telefonie, ale doraźnie, kiedy nie mam jak dojechac na wizyt to bardzo fajne rozwiązanie. ale rozpocząć polecam osobiście, a online jako doraźna pomoc.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja jakoś nie mam przekonania do takich terapii online. Jednak spotkanie twarzą w twarz, to zupełnie inna bajka.
 

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach to chyba jedyna opcja, tez sie nad tym zastanawiam czy warto chodzic na takie sesje ale przy uzyciu kamerki , hmmm...
 
Do góry