ps4 czy ps4 pro?

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
mam od dluzszego czasu ps4, ale czuje potrzebe ciaglego kupowania nowszego sprzetu, bo wiecie, lepsze osiagi graficzne i lepsza plynnosc itp. ale tutaj mam zagwozdke, czy ps4 pro jest sensowne aby je kupowac od razu? niby jest teraz promka w mediaexpercie, ze mozna wymienic stara konsolke na nowa i miec znizki dzieki temu, ale no, jak to wyglada z osiagami? warto zainwestowac te pieniadze w pro? kazda odpowiedz bedzie doceniona. ;)
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Różnica jest nieznaczna, trochę lepsza grafika, mniej szumi tzn. hałasuję i ponoć szybciej ładuje gry. Ja bym nie zmieniał, ale jak już chcesz mieć lepszy sprzęt to kup najnowszego xboxa.
Mam ps4 od premiery i jestem zadowolony.
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
nie no, xpudla to nie chce, ps4 for life. :p ale no, przekonuja mnie te informacje o lepszej grafice, mniejszym szumie i szybszym ladowaniu gier. pytanie, jak z takimi personalnymi odczuciami, ktos gral, jak to wyglada?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dla fanów lepszej grafiki i efektów specjalnych.
Ta nowa konsola jest jedynie dla fanów lepszej grafiki
i efektów specjalnych.
Jeśli nie jesteśmy fanami grafiki i efektów specjalnych
to nie warto jej kupować i wystarczy zwykła wersja.
Jeśli kupimy tą nową konsole to warto
zagrać na niej nową wersję Asasyna łowca .
Zyskujemy bardzo dopracowaną grafikę .
Zyskujemy dwie misję i kilka nowych broni.
Dodatkowe bronię wyglądają dobrze.
Nowe ubranie też .
Ta gra pokazuje najlepiej możliwości tej konsoli.
Wadą jest spora cena przeciwieństwie do zwykłej wersji.
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Jest lepsza grafika, ale tylnej części ciała nie urywa. Grafika w ps4 pro jest pomiędzy ps4 a najnowszym xboxem.

A masz TV 4k z HDR ?
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
ano mam, jak pisalem, jestem gadzeciarzem. i chyba skorzystam z tej promki i wymienie ps4 na ps4 pro, bo jak kolega "pan K" to opisal, to wyglada to naprawde swietnie. :D
 
Do góry