Przywracanie systemu a zmiany na komputerze

tfujbug

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przed przywracaniem systemu przypadkiem usunęłam folder odpowiedzialny za dźwięk w internecie, po 3 krotnym przywracaniu udało się, dźwięk w internecie jest, natomiast folderu, który usunęłam nie ma na dysku. Nie przywróciły się też inne usunięte lub zmienione foldery. Mam więc pytanie jakie zmiany zachodzą na komputerze po przywracaniu systemu?
I czy nie jest możliwe aby zmiany na stronach internetowych się cofnęły po takim przywracaniu?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zakładam, że masz Windows 7.

Funkcja Przywracanie systemu na podstawie punktów przywracania przywraca pliki systemowe i ustawienia do ich wcześniejszego stanu, nie modyfikując plików osobistych użytkownika. Punkty przywracania są tworzone automatycznie co tydzień oraz bezpośrednio przed ważnymi zdarzeniami systemowymi, takimi jak instalacja programu czy sterownika urządzenia. Punkt przywracania można też utworzyć ręcznie.

Działanie funkcji Przywracanie systemu wpływa na pliki systemu Windows, programy oraz ustawienia rejestru. Może również wprowadzać zmiany w skryptach, plikach wsadowych oraz plikach wykonywalnych innego typu, które zostały utworzone w ramach dowolnego konta użytkownika na komputerze. Funkcja Przywracanie plików nie wpływa natomiast na pliki osobiste, takie jak wiadomości e-mail, dokumenty czy fotografie. Dlatego ta funkcja nie nadaje się do przywracania usuniętych plików. Do przywrócenia takich plików można posłużyć się ich kopią zapasową, jeśli taka istnieje.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Microsoft'u : klik
 
Do góry