Przyszlosc

shadowman

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
pochodze od malpy :)
Czesto jak bylem maly w czasie snu czasami tez widzialem pewne obrazy. Jak sie potem okazywalo widzialem je ponownie za kilka dni. To jest normalne???
Czy doswiadczyl ktos czegos takiego??? Czy moze jestem jaakis dziwny? Slyszalem ze dzieci maja wiele umiejetnosciktore nie sa pojete przez nauke i zadne prawa.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
2 lata temu na wakacjach miałam sen. Następnego dnia wszystko idealnie co do szczegółów się sprawdziło. Chodziło o koleżankę. Te same ubrania, kolczyki, fryzura, miejsce, osoby przechodzące ;)
Czym to jest spowodowane? Pojęcia nie mam. Może będziesz naszym Prorokiem? ;)
 
Z

Zerek

Guest
Ja miałem coś podobnego już nie raz z tym tylko że moje sny nie opiewają w szczegóły a jedynie dają zarys pewnej sytuacji a kiedy już wydarzy się coś takiego w realu mam takie silne wrażenie jakby coś podobnego mnie już spotkało i naogół właśnie przypomina mi się jakiś sen... dziwne.....
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mmh.. mi sie sprawdza zazwyczaj jak sie sni jakis wypadek w ktorym beda moi bliscy uczestniczyc.. :x..
 

shadowman

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
pochodze od malpy :)
ale to nie jest sen. po prostu nagle mi sie obrazek urtwala w glowie i o nim zapominam. po jakims czasie widze ten obrazek "na realu" i juz wtedy wiem ze go widzialem...na prawde dziwne....
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
to ja wiem jak bede wygladac jak bede miec 30lat :p jak dozyje ^_^ otoz czesto mi sie sni jakas mafia i pistolety chyba bede gangsterem a jak nie no to bylem mafiozo w tamtym wcieleniu milo mi :D
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja mam tak... np. sotje w kolejce w sklepie jakis koles przedemna płaci i myśle sobie ot tak.. obracajac jednogroszowke w rece.. pewnie mu 1 grosz braknie... i brakło ide ulica patrze jadacy samochod mysle ze skleri w prawo.. skreca w prawo to takie najprostrze przykłądy.. zawsze przewiduje cos chwile przed tym zdazeniem max godzine.. czy to jest normalne?
 

shadowman

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
pochodze od malpy :)
Twoj przypadek wyglada bardziej na serie szczesliwego trafiania. Ja mialem bardziej nadzwyczajny problem. Ja widzialem obrazy we snie a potem sie sprawdzaly. kazdy szczegol. moj brat mowi ze to normalne i sie to nazywa "deja vu" albo jakos tak.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja miałem prawie to samo... Kiedyś śnił mi się ślub dziadków mojego kolegi tylko ze suknia ślubna była czarna a na przed ołtarzem stała trumna... na drugi dzień dziadkowie mojego kolegi zginęli w wypadku samochodowym... śniło mi się że szkoła wybuchła a na następny dzień ktoś zrobił zrobił sobie żart i zadzwonił na policje i powiedział ze jest w szkole bomba... i wiele innych ale to nie było coś takiego że śniło mi się to co będzie tylko takie... no... ... z takim czymś samemu można się domyślać ze coś się stanie...

A deja vu często mam...
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
tez mi sie nie raz juz zdarzylo ze przysnilo mi sie cos, potem o tym zapomnialam
a za jakis czas zdarzylo sie to na realu...
ci sami ludzie, ta sama pogoda, w ogole dziwne uczucie....
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Też mam teraz dużo tych obrazów z dzieciństwa w realu...są identycznie takie same jak śniły mi się przed laty :)
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
nie wiem czy te sny to to samo co deja vu, ale deja ve bierze się stąd że półkule mózgu przez chwile nie pracują skoordynowanie. Jedna zaczyna pracować szybciej i wszystko szybciej rejestruje. Druga 'widząc' chwilę poźniej to co pierwsza ma wrażenie, że już gdzieś to widziała, może się śniło czy coś xD wyróżnia się w ogole kilka kategorii deja vu np. juz widziane, już słyszane, już czute i zasmakowane ;) etc.

No mózg to płata nam figle. Mój to już w ogóle xP
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
shadowman wiem ze to moze tak wygladac ale przez to ze podałam banalne przykłady to nie ma znaczenia czy chodzi o monete czy samochod cos co dzieje sie w moim otoczeniu (na zywo)
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Mi się dzisiaj śniła cały czas żarówka zapalona xD i zgasła... rano się budze... ide do kibla... i mi prąd wyłączyli :lol:
 
Do góry