Przyszlosc

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja miałem coś podobnego już nie raz z tym tylko że moje sny nie opiewają w szczegóły a jedynie dają zarys pewnej sytuacji a kiedy już wydarzy się coś takiego w realu mam takie silne wrażenie jakby coś podobnego mnie już spotkało i naogół właśnie przypomina mi się jakiś sen... dziwne.....

U mnie jest identycznie.
Dopóki nie wszedłem na to forum myślałem już że, jestem nienormalny. Jak widzę, to częsty przypadek.
 

.paulinka.

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
mnie się to nigdy nie zdarzyło... za to moja przyjaciółką bardzo często ma takie "prorocze sny".

np. rano w szkole opowiada mi co jej się śniło, a po południu na dworzu sytuacja się powtarza.

czasem to jest nawet śmieszne.
 

Catrine Rose

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Niebiańskie Piekło...
To nie zawsze jest Deja Vu.
Ja mam tak że idę sobie np. miastem i tak jakby mi ise film na ułamek sekundy urywa i widzę pewną sytuację. Nie zawsze ją pamiętam i nie zawsze jest to złą sytuacja.
Ostatnio Siedziałam na lekcji polskiego i miałam takie widzenie:
Mama mojej koleżanki leży w łózku ze szklaną butelką, a ktoś nad nią krzyczy.
3 dni potem jej mama zmarła na raka wątroby z powodu alkoholizmu.
Albo taka historia:
Zobaczyłam w "transie" jak po schodach spada ołówek.
I następnego dnia idę po schodach w szkole i widze ten sam ołówek. No to sie schyliłam i go podniosłam. Okazało się że to ołówek chłopaka w którym się bujnęłam. Wymieniliśmy się wtedy numerami gg.
Tak więc jak mówiłam nie zawsze pamiętam te widzenia. Teraz jak mi się to przytrafia to na maksa próbuje sie skupić zeby to zapamiętac bo czasami są to bardzo wazne sprawy.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Czesto jak bylem maly w czasie snu czasami tez widzialem pewne obrazy. Jak sie potem okazywalo widzialem je ponownie za kilka dni. To jest normalne???
Czy doswiadczyl ktos czegos takiego??? Czy moze jestem jaakis dziwny? Slyszalem ze dzieci maja wiele umiejetnosciktore nie sa pojete przez nauke i zadne prawa.

też tak mam. śniłam o pewnej sytuacji, dajmy na to, że cukiernica się rozbije no i tak też się działo.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
śniło mi sie ze moj kot mnie chcial zaatakowac a rano moj wydrapac mi chciał oko (naszczescie skonczylo sie na zabiegu na pogotowiu)
 

antywiruska

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Jaworzno
Ja nieraz mam tak że podczas snu śni mi się pewna sytuacja np. że ja cos powiedziałam do mojego brata mój brat sie wkurzył wyszedł itp. niekonicznie o moim braciszku ale takie zwykłe sytuacje a gdy wychodził ... przypominałam sobie że mi sie to sniło.

Ja rzadko mam ładne sny ... mam albo straszne albo zboczone xD
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Ja mając chyba 5 lat, jak każdego roku zostałam u babci na tydzien na ferie.
Był luty.
Kiedy tylko mama mnie przywiozła, weszłam do pokoju dziadka i zaczełam płakać, że nie chce tu zostać, bo w pokoju dziadka śmierdzi śmiercią.
Mama mnie uspokajała, babcia też.
Mama pojechała a ja wciaz płakałam, dziadek postanowił zrobić mi naleśniki. Pamietne naleśniki...
Tej nocy, dziadek pokłócił sie z babcią i poszedł spać do wujka.
Rano zadzwonił telefon.
Dziadek miał silny zawał. Zmarł.
 

.paulinka.

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
wiecie co? chyba się cieszę że nie mam takich snów...
miałabym potem wyrzuty, że wiedziałam wcześniej o czyjejś śmierci, a nic z tym nie zrobiłam i różne dziwne tego typu myśli...
 

EvenHeavenCries

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Czesto jak bylem maly w czasie snu czasami tez widzialem pewne obrazy. Jak sie potem okazywalo widzialem je ponownie za kilka dni. To jest normalne???
Czy doswiadczyl ktos czegos takiego??? Czy moze jestem jaakis dziwny? Slyszalem ze dzieci maja wiele umiejetnosciktore nie sa pojete przez nauke i zadne prawa.


Tak...ostatnio coraz cześciej...to jest tzw. 'Deja Vu'. Nie wiem na czym to polega dokladnie...ale to to :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Mi się dzisiaj śniło że dostałem jakąś twardą rurą w głowę.
Pare godzin temu czytałem książkę i znienacka brat przywalił mi plastikową rurką w głowę (brat ma 3 lata) .
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
śnił mi się ojciec i krew dziś rano zadzwonili z Danii że spadł z rusztowania i rozwalił głowe ale naszczescie nic mu nie grozi..
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
A wiecie co ja Wam powiem??
Ja ze dwa lata temu miałam lepsza fazę ze snami. Przez dwa tygodnie przyśniło mi sie 9 pogrzebów mojej rodziny i sąsiadów.
:cenzura:, ja bałam sie kłaść spać
Brr jak pomyśle o tym to mnie ciarki przechodzą ;/
Nikt z tych osób oczywiście nie umarł, ale wiecie...... :(
 
Do góry