PRZYŁAPANY

Czy zostałeś przyłapany/przyłapana na masturbacji lub na stostunku??

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
..mnie brat przyłapał na masturbacji w pokoju. Od razu się na niego wydarłem: WYJDŹ Z TĄD !!! hehe taka była moja pierwsza reakcja. Cóż nigdy nie wspomniał o tym zdarzeniu slowem bo nie tylko mi było głupio ale jemu pewnie też. Już chyba wolałbym jakby mnie siostra nakryła. :rumieniec: Seksu co prawda dużo nie uprawiałem ale mam takie założenie, że nigdy nie będę tego robić u siebie w domu.
 

Roftl

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam
Mam 16 lat. Przyłapano mnie na masturbacji w wakacje. Oglądałem film +18 i zacząłem sie masturbować, ale zapomniałem o żaluzjach i moi kumple mnie przyuważyli. No oczywiscie troche sie ze mnie ponabijali i poszli. Teraz mam dwa bardzo wazne pytania: jak zapomnieć o tym zdarzeniu? Czy oni naprawdę o tym zapomnieli czy nie? (bo zachowują się normalnie tak jak przed tym zdarzeniem) Proszę o pomoc :(
 

Charnel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
Grodzisk Maz.
pewnie jak najdzie temat to ktoś rzuci "a pamiętacie jak on wtedy w wakacje..." takie rzeczy to długo chodzą po ludziach wiem bo w moim mieście straż miejska nakryła w parku wieczorem kolesia który próbował zaspokoić swoje rządzę wykorzystując do tego drzewo ( :) ) i teraz czasem jak mowa o drzewach zawsze się komuś przypomni xD
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja kiedyś z moją byłą zabawiałem się w pokoju w internacie. Przyjechaliśmy wcześniej i tak jakoś nie zamknęliśmy drzwi na klucz bo jeszcze nikogo nie było i nie chciało nam się wstawać z łóżka. Kiedy miałem głowę w spódnicy mojej byłej do pokoju wpadła sąsiadka pożyczyć cukier. na szczęście byliśmy ubrani, tylko mojej dziewczynie zdążyłem ściągnąć majtki i nic nie widziała, ale w sumie ciężko się było nie domyśleć co się dzieje widząc gościa z głową pod spódnicą laski :D. Jak wyszła to wstaliśmy i zamknęliśmy drzwi ;p

p.s. cukru nie pożyczyła bo wyszła od razu zburaczona "yy sorry" :D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
uwierz, że nawet jeśli sobie czasem przypomną to nie robi to na nich żadnego wrażenia ;)
a Ty się za bardzo staraj tym nie przejmować ;) , za dużo czasu minęło :)
 

Miraż

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Kiedy czytałam ten temat miesiąc temu, pomyślałam "uff, jak to dobrze, że mieszkam sama z facetem, więc nie ma nas kto przyłapać"... Taaaaa... Pojechaliśmy ze dwa tygodnie temu na działkę do znajomych na grilla. Spaliśmy w pokoju z kilkoma innymi osobami, ale rano zostaliśmy sami- część osób jadła na dworzu śniadanie, część skacowana odsypiała w drugim pokoju za zamkniętymi drzwiami. Nabraliśmy ochoty na szybki numerek, oczywiście tylko ze strategicznych części ciała zsunęliśmy ubranie, szczelnie przykryci kocykiem. W pewnym momencie zauważyłam, że drzwi się cicho przymykają - ktoś tu był!!! Ja nic nie widziałam, ale po wyrazie mojej twarzy i głębokim westchnieniu jakie właśnie z siebie wydałam, nie trudno się domyślić co się działo... :bag: Mój P. widział kto wszedł, później nie mogłam spojrzeć dziewczynie w oczy... (gospodyni, pod jej kocykiem, na jej materacu!!!) Na szczęscie osoba na poziomie, nic nie mówiła, nie komentowała i (co może najważniejsze) nie przerwała nam... :p Sądzę, że ona myśli, że jej nie zauważyliśmy. Niech tak zostanie... Do tej pory nie mogę uwierzyć, że dałam się przyłapać... Dobrze, że nie pozwoliłam P. wpełznąć pod kocyk, tak jak bardzo nalegał, dopiero by to wyglądało... :mruga:
 

Setu891

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pajęczno
Siostra mnie przyłapała myślałem że spale sie ze wstydu :( :mruga: gdy sie na mnie patrzała cały się odrazu zarumieniłem ...
ale ona się zaczeła śmiać BB) no i chwie ze mną pogadała i powiedziała żebym bardziej uwarzał bo jak ktoś inny mnie przyłapie to niebędzie tak miło <_< :D



(PS.. Piszcie ile macie lat wtedy będzie większe zrozumienie) :D :D :)
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
Podczas pierwszego razu z obecnym chłopakiem, jego brat wszedł do pokoju po jakąś płytę, która leżała na biurku właśnie obok łóżka :D Ja siedziałam akurat na nim w wiadomej pozycji :D Ale miałam na plecach koc, a brat doświadczony też w tych sprawach to nie było głupich komentarzy ;)
Ahaaa, ja miałam ponad 17 lat, a mój chłopak niedawno skończył tyle :p
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Mnie również przyłapano :D
Tak jakos naszła nas z chłopakiem chcica w czasie spaceru więc poszliśmy do takiego mini pseudo- lasku. Zaczailiśmy się na czymś w rodzaju małej polanki otoczonej ze wszystkich stron krzaczorami i przeszliśmy do rzeczy :p
Tylko że byłam troszkę za głośno i nagle usłyszeliśmy jak ktoś się przedziera między krzakami i pojawił sie jakiś kompletnie nieznany nam gościu, który jak nas zobaczył to szybko sie oddalił ale przez kolejne 20 minut dalej krażył w pobliżu bo go cały czas słyszeliśmy :/ jakiś zboczony podglądacz :bag:
Ale generalnie nie było źle :]
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Moja wpadka, nie jest aż taka "beszczebelna", choć była na tle erotycznym...

Wrześniowy wieczór, ławka pod moim balkonem...
Ja, koleżanka, i kolega, ze tak to ujme przepychaliśmy i macaliśmy na ławce (nie, nie jestem jakąmś zdzirą czy coś, znam tych ludzi dobre kilka lat i wiemy o sobie praktycznie wszystko) się na ławce, trwało to dosyć długo, ponad 20 min. Kolega oparł się na wysokości moich piersi a na siebie wziął koleżankę i leżąc w takiej pozycji próbował ją obmacywać. Natomiast ja próbowałam wsadzić mu rękę między nogi...I...kolega siedzący na przeciwko nic nie powiedział, że nadchodzi mama tego, ktory byl taki niewyżyty...No to wpadliśmy :p Ja natychmiast wzięłam swą rękę, kumpela zeskoczyła, a jego mama "P.! Jest 20.30, nie odbierasz telefonu" Kolega: "No bo się wyłączył" A jego mama tylko skomentowała "Ciekawe dlaczego się wyłączył?!"... Potem nie mogłam spojrzeć tej kobiecie w oczy, było mi trochę głupio, tamta laska jest pusta i praktycznie niczym się nie przejęła w pierwszym momencie, ja po czasie też się nie przejmuję. Uznaję to za jedną z zabawnych sytuacji z mojego życia.
 

psiaken

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Kiedyś sobie koło wanny położyłem ukradzionego dziadkowi playboy'a. Była tam ładna japonka. Wskoczyłem do wanny zacząłem się masturbować, usłyszałem tylko jak mam przekręca zamek monetą i ujrzała mnie nagiego ze sterczącym "siusiakiem", wybiegła z łazienki śmiejąc się głośno. Bardzo się zdenerwowałem, było mi wstyd.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Twoja mam otwiera Ci łazienkę kiedy się kąpiesz? :sexy: Monetą? :eek:k:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Haha, monetą?? No to koleś prywatności to ty nie masz :)
 
Do góry