Przygotowania Chińskich żołnierek do defilady wojskowej.

S

serwor

Guest
Pewnie duża cześć forumowiczów widziało film na YT z parady wojskowej Pekinie. Na tej paradzie pięknie prezentowały się odziały złożone z kobiet, filmy z tej defilady biją rekordy na YT.
Ten rosyjski film pokazuje jak musiały ciężko ćwiczyć Chinskie żołnierki przed defiladą, pokazuje ich płacz, ból a na końcu wspaniały marsz podczas parady.

https://www.youtube.com/watch?v=RLTjJkSYes0

Jednak chiny są piękne.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przyjacielu podziwiam twój gust, jednak mnie się zawsze najbardziej Polki podobały, ale w końcu każdy ma prawo do swego gustu
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
przyjacielu podziwiam twój gust, jednak mnie się zawsze najbardziej Polki podobały, ale w końcu każdy ma prawo do swego gustu
Ty po prostu jestes rasistą.Chiny to piękny.... kraj.I mają piękną armię. Powinny zaatakowac Polskę i wziąc nas w jasyr.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Serwor trollujący na forum? Tego jeszcze nie grali.

Chiny to ponoć ładny kraj, godny zobaczenia, armię oczywiście mają potężną, a kobiety bardzo ładne ( w przeciwieństwie do japonek, te są brzydkie ).
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja wcale nie twierdziłem że Chinki sa brzydkie, po prostu wolę Polki, ale to kwestia gustu

rasista ? o matko a co na to GW i TVN, którym jak zawsze twierdzi serwor służę ?
 
Do góry