Przydatne strony :)

Marta Dee

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie.
Niedawno natrafiłam na serwis, który oferuje prace tak zwaną "dorywczą". Bardzo mi się spodobał ten sposób oferowania pracy. W prosty sposób możemy zlecić komuś np uporządkowanie działki, czy wyprowadzenie psa na spacer. Coś jak tablica.pl, czy inne podobne tablice ogłoszeń z tą różnicą, że znajdzemy prace na chwile i co najważniejsze blisko nas, ponieważ serwis działa regionalnie.
Nie jest to żadna reklama czy coś w tym stylu, po prostu myślę, że w taki prosty sposób można znaleźć coś zeby sobie dorobić np na studia (tak jak ja zrobiłam ostatnio). Jestem ciekawa waszych opinii na temat tego oraz może jakchś innych podobnych serwisów.

citask.pl

Marta

Do adminów: Nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić ten post. Jeśli znajduje się w nieodpowiednim miejscu, proszę o przeniesienie. Pozdrawiam.
 

sonkacs

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Widze ze coś w stylu oferia.pl póki co widzę pustki na terenie woj.łodzkiego
 

Janicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dla mnie przydatną stroną jest Intransfer24.com jest to strona do internetowej wymiany walut i dodatkowo mogę przesłać bez prowicjii (za darmo), zarobione euro do Polski. Kusy są korzystne a złotówki są już następnego dnia na moim koncie. Polecam strona godna uwagi :D
 
Do góry