Przydatne aplikacje na androida

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Mi się ostatnio spodobało mPay z którego płace za bilety MPK, bo ostatnio nie miałem samochodu.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Polecam też menadżer wydatków, bardzo prosto można kontrolować swoje wydatki :)
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Bardzo lubię zarządzać wydatkami przez telefon, bo nie muszę zbierać wtedy paragonów. A jakiej aplikacji do tego używasz? Z innych, przydanych programów, to mam zainstalowany jeszcze antywirus gdata, bo choćby przez to, że mam zapisanych sporo danych na telefonie, to nie chciałabym, żeby ktoś mi to wykradł.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Tananek napisał:
Wydaje się ciekawa. Ja używam tego: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.wally.android.plus. Jest bardzo w porządku. Wszystko przejrzyście przedstawia. A co do antywirusa jeszcze to zawsze brakowało mi w telefonie tego, że jak zgubię to moge namierzyć go przez gps, co mają np. iphony. W gdacie mam taką opcję, że nie tylko moge go namierzyć, ale np. zdalnie usunąć dane, jeśli wiem, że telefon został skradzoiny.
 

leonia

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2017
Posty
9
Punkty reakcji
2
dobrze jest mieć antywirusa, niedawno głośno było o ccleanerze że roznosił syf, a przecież sporo osób go miało ściągniętego i jeszcze dlugo po tej wpadce nic nie zrobili z tym problemem.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
leonia napisał:
dobrze jest mieć antywirusa, niedawno głośno było o ccleanerze że roznosił syf, a przecież sporo osób go miało ściągniętego i jeszcze dlugo po tej wpadce nic nie zrobili z tym problemem.
No właśnie! A jeśli masz jeszcze dziecko, które używa Twojego telefonu to raczej na pewno ściągnie Ci jakiś wirus. Z Androidem jest taka sprawa, że w sklepie Google mogą się zdarzyć już zawirusowane aplikacje, czego nie ma np. w Apple app store, więc mając androida i dziecko antywirus jest konieczny.
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Jeśli macie kogoś za granicą i chcecie z tą osobą zostać w kontakcie to polecam wam VIBERA. aplikacja do esemesowania lub dzwonienia za granicę. Nic cię to nie kosztuje jedynie musisz mieć włączony przesył danych w komórce i tyle. Ostatnio nawet możesz rozmawiać też jak na Skype poprzez rozmowę Video.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Teraz to pewnie niezbędnymi aplikacjami będą aplikacje sklepów internetowych, bo jest szał wyprzedaży. Ale to i tak trzeba pamiętać o ochronie telefonu, bo bardzo łatwo stracić dane. Ostatnio poczytałam o tym trochę na klikaj bezpiecznie pl.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja jeszcze polecam aplikację Odebrać telefon, która blokuje wszystkie call center. Cudo <3
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Najbardziej przydatne aplikację
To aplikacja od McDonalda ,
Burger kinga i sklepu żabka.
Te aplikację pozwalają oszczędzić
Sporo pieniędzy .
Aplikacja McDonalda i burger
Kinga dają największe oszczędności
Na jedzeniu a szczególnie w
Grupie.
Żabka nie ma wad innych
Aplikacji do zakupów .
Większość tych aplikacji
Tylko specjalne promocję
Albo maskotka, sporo
Pieniędzy by zdobyć nagrodę.
Żabka szybko zdobywamy
Punkty, specjalne promocję
Tylko aplikacją, za kupienie
Kilku produktów specjalna
Nagroda.
 
Do góry