przyczyny biegunki.

FungiMaster

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Od 3 dni mam biegunke ale z tym ze nie boli mnie brzuch poprostu kiedy ide do toalety sie zalatwic to moj kal jest rzadki. Matka powiedziala mi ze moze to byc spowodowane spozywaniem truksawego bo przyznam jadlem je ostatnio. Czy to od truskawek ? czy jest jakas inna przyczyna ?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
może być po truskawkach, bo za bardzo sie obrzerałeś, albo możesz miec uczulenie..
"Truskawki nie powinny być spożywane przez osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na salicylany, bowiem owoce te zwierają duże ich ilości.''

edit: w razie duzej biegunki można wziąść wegiel w tabletkach-to pomaga
 

FungiMaster

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
może być po truskawkach, bo za bardzo sie obrzerałeś, albo możesz miec uczulenie..
"Truskawki nie powinny być spożywane przez osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na salicylany, bowiem owoce te zwierają duże ich ilości.''

edit: w razie duzej biegunki można wziąść wegiel w tabletkach-to pomaga

DzienX ^^
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
wegiel w tabletkach-to pomaga
Odrazu po przeczytaniu tego tematu, wbiła mi się mysl do głowy Węgiel.
Też polecam, pomaga.
:)


wegiel w tabletkach-to pomaga
Odrazu po przeczytaniu tego tematu, wbiła mi się mysl do głowy Węgiel.
Też polecam, pomaga.
:)
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Tak jak tu już wiele osób mówiło -uczulenie, węgiel i zostawić truskawki , w aptece można kupić jeszcze coś innego na zatrzymanie biegunki ale bezpiecznie iść do lekarza bo przy biegunkach można odwodnić organizm
 

marti18

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
3 dni to dosyć długo jak na biegunkę, także tak na przyszłość - jeśli trwa już tyle czasu to trochę wcześniej te truskawki odstaw ;)
 
M

merkaba12

Guest
coca cola i słone paluszki
ostatnio tak poleciła lekarka
a skasowała za wizyte 200 zł
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Na biegunkę pomaga węgiel i suszone jagody. Aha, i pij dużo wody, podczas biegunki organizm się odwadnia.
 
Do góry