Przez internet kupuję

tamarajanicka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja od pewnego czasu robię zakupy tylko i wyłącznie online. Macie do polecenia jakieś fajne butiki? Nie muszą być markowe ciuchy, bo mi nie robi różnicy, czy mam na koszulce "krokodyla" czy inny napis ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Klaudya

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kupuję wszystko. Obecna sytuacja mnie tego nauczyła. Uważnie czytam rozmiarówki, składy i zamawiam. Ostatnio czaiłam się na bieliznę. Macie może jakieś sprawdzone stronki z wygodną bielizną?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KlaudiaMalec

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
13
Punkty reakcji
1
Ja tylko kilka produktów kupuję stacjonarnie, np. szpilki, czy staniki, a tak to też tylko internetowo
 

KZielon

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dla kobiet lubiący luźny i wesoły styl, fajna będzie firma mamatu są tam ubrania dla młodych mam i komplety dla mamy i dziecka
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja już kupuję przez neta wszystko: spozywkę, perfumy, a nawet buty ;-) Jak coś nie pasuje to mogę odesłac. Nie ma siły żebym lata teraz po sklepach w maseczce.
 

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to kupując przez internet trzeba przede wszystkim być świadomym tego czego się szuka. Wystarczy wejść na kilka większych sklepów by zwyczajnie pogubić się w tym wszystkim, przy okazji tracąc wiele czasu. Mam jedną znajomą, która potrafi siedzieć dosłownie godzinami w poszukiwaniu nowości :) Ja bym tak zwyczajnie nie mogła, a decyduje się jedynie za zakup najbardziej potrzebniejszych rzeczy. Warto jeszcze spojrzeć na to zagadnienie przez pryzmat naszego zdrowia. Kobiety często mają problemy ze swoimi nogami, niepokojącymi oznakami mogą być ich skurcze czy nawet obrzęki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RomaK

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2021
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kupuję przez internet sporo. Kosmetyki i ubrania jak najbardziej bo mam swoje ulubione sklepy i wiem czego mogę się tam spodziewać.
Planujemy wyjazd na wakacje w niedługim czasie i chciałam kupić namiot na plażę dla dzieciaków. Znalazłam sklep internetowy Pesport. Pierwszy raz tam kupowałam ale jestem bardzo zadowolona. Strona przejrzysta a produkty dobrze opisane. Przesyłka bardzo szybko do mnie trafiła.
 
Do góry