Przez internet kupuję

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ja podobnie jak powyżej- przez internet zamawiam wiele rzeczy, akcesoriów do domu czy odzież wraz z obuwiem. Grunt to trafić na godny zaufania, uczciwy sklep na którym się nie zawiedziemy.
 

WiolaWu

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć, ja ostatnio znalazłam fajną stronkę z ciuszkami w necie, którą polecam. Mają niewielki asortyment, jednak ciuszki fajne,ceny dużo niższe niż np. w sklepach do których zaglądam, stronka to szaviola.pl
 

martamloda

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, ja ostatnio przez internet kupuje dużo rzeczy, ze względu na to, że jest o wiele taniej niż w porównaniu do sklepów tradycyjnych. Zazwyczaj zanim coś kupuję staram się właśnie iść do sklepu i przymierzam, a następnie zamawiam przez internet. Ostatnio tak właśnie kupiłam sobie legginsy klasyczne: intimoda.com.pl/o,747,bas-bleu-forcefit-90.html i to o prawie połowę tańsze! Więc wydaję mi się, że chyba warto ;).
 

mamaewa

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Odzież staram się kupować w sklepach stacjonarnych bo wychodzę z założenia że to trzeba przymierzyć.Nie powiem bo jakieś letnie t-shirty to zakupiłam online.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Zdarzyło mi się kupować meble, różne gadżety do domu no ale najczęściej to chyba zamawiam ciuchy :) jak nie mam czasu chodzić po sieciówkach to często zamawiam na netmoda bo wiem, że rzadko kiedy się zdarzy, że ktoś będzie miał taki sam ciuch jak ja :)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
W sumie to wszystko. Chyba że coś musi być dopasowane, np spodnie. Więc wtedy wolę przymierzyć.
Buty też już kupowałam w sieci
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej ubrania kupuję na stronie Netmoda.pl :) Bardzo lubię ich jakość! No i są w super cenach.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja też niedawno zamawiałam z tej stronki bo akurat trafiłam na promocję :D szukałam kurtki a się okazało, że druga była 50 % taniej więc kupiłam dwie :D
 

liljuszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja ubrań nie kupuję. Zawsze jednak wolę przymierzyć. Na modelce wygląda super, na mnie nie zawsze. Potem problem z oddaniem.
Także wystrzegam się. Ale dodatki to już inna sprawa: jak szaliki, portfele czy czapki. Raz nawet kupiłam telefon, ale to już było dawno temu.
Teraz kupiłam sobie bagazowo.pl/saszetka-biodrowa-coolpack-madison-snow-blue-76302cp do biegania. Wreszcie mam co zrobić z kluczami i kartą.



Holiczka napisał:
W sumie to wszystko. Chyba że coś musi być dopasowane, np spodnie. Więc wtedy wolę przymierzyć.
Buty też już kupowałam w sieci
Wow butów to bym się chyba nie odważyła. Z tą numeracją są problemy. Każda firma inny.
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej kupuję biżuterię i drobiazgi. Np. na zegarownia.pl szukam promocji na biżu i zegarki (nie tylko dla siebie). Czasami naprawdę można trafić tam perełki :) Książki najczęściej zamawiam w Empiku i potem odbieram w salonie. Jakieś gry, puzzle czy akcesoria do telefonu to przede wszystkim Allegro :)
 

wielolatka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Brzmi strasznie, ale facet (Tak, kibic Lyonu :p) przekonał mnie do AliExpress. Miałam to szczęście, że nigdy się nie sparzyłam i te zabawne obrazki z cyklu "co myślę, że kupuję / co dostaję naprawdę" mnie nie dotyczą.

Jeśli chodzi o modę, to zostawcie sobie kasę na 11.11 kiedy jest tam Festiwal sprzedażowy ;)
 

karolina_karolcia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ostatnio zauważyłam, że w sklepach internetowych jest zdecydowanie więcej promocji niż w stacjonarnych. Ja przez internet kupuje głównie drobiazgi, ale zdarzają się też droższe rzeczy. Idą święta więc pora szukać pomysłów w sklepach internetowych. Jak coś wpadnie mi w oko to zamówię :) Tak kupiłam urodzinowy prezent mojemu mężczyźnie :D Przeglądałam stronki, zobaczyłam promocję na fajnego Timexa na zegarownia.pl i chodzenie po sklepach za prezentem miałam z głowy :)
 

sweetcandy25

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię zakupy online i kupuje prawie wszystko, poza kosmetykami i zywnoscia. Często poluje na kody promocyjne. Z ubrań lubię bardzo h&m (chociaż nie mam szczęścia z ich kurierami), mohito i mango. Ostatnio kupiłam tez 2 zegarki dla siebie i mamy z Zegarownia pl i jako że to były moje pierwsze zakupy dostałam sporą zniżkę z kodem NOWY ZEGAREK. Dlatego wolę zakupy w sieci, nie ma kolejek, nie musze wychodzić i jeszcze da się często upolować coś taniej niż stacjonarnie.
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
[SIZE=10pt]Buty, torebki i ubrania! Buty zazwyczaj kupuję w tym sklepie internetowym luxusowi.pl natomiast torebki i ubrania na zalando albo w sklepach internetowych sieciówek :) W tym sklepie luxusowi teraz mają letnie wyprzedaże, znaczna część produktów jest przeceniona o 200, 300 i 500 złotych! No i jak tu nie kochać letnich wyprzedaży?[/SIZE]
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zakupy on-line jak najbardziej na TAK!! Nie trzeba stać w kolejkach, można spokojnie zwrócić rzeczy, zazwyczaj za darmo. Ubrania najczęściej zamawiam ze oficjalnych stron sieciówek np. zara.com albo hm.com, a biżuterię uwielbiam zegarownia.pl/bizuteria - mają śliczne bransoletki, szczególnie te z kamieni mineralnych :przewraca:
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Mnóstwo biżuterii można kupić online w sklepie Apart. Teraz jest tam sporo promocji i przecen na których kupisz modne dodatki nawet za połowę ceny.
 

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
W dobie tego co się dzieje to zakupy online zyskują mocno. Kilka dni temu złożyłam kilka zamówień w sklepach i nadal jeszcze nie dotarły. Głównie mówię tutaj o produktach spożywczych na jakie jest największy popyt. Moim zdaniem to najlepiej jest kupować od razu na kilku osób by odciążyć kurierów. Z tego co się orientuję to także duży ruch jest w branży związanej z modą. Takie produkty na czasie jak legginsy Gatta mają spore wzięcie. Siedząc w domu przecież trzeba się czymś zająć więc zajęcia fitness są z pewnością zbawieniem dla wielu z nas :)
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
W dobie tego co się dzieje to zakupy online zyskują mocno. Kilka dni temu złożyłam kilka zamówień w sklepach i nadal jeszcze nie dotarły. Głównie mówię tutaj o produktach spożywczych na jakie jest największy popyt. Moim zdaniem to najlepiej jest kupować od razu na kilku osób by odciążyć kurierów. Z tego co się orientuję to także duży ruch jest w branży związanej z modą. Takie produkty na czasie jak legginsy Gatta mają spore wzięcie. Siedząc w domu przecież trzeba się czymś zająć więc zajęcia fitness są z pewnością zbawieniem dla wielu z nas :)
Nie do końca tak jest. Branża modowa w tym momencie sporo obrywa właśnie. Duża część zarobków jest na dodatkach oraz na strojach wyjściowych dla kobiet. Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu i zamknięte restauracje, teatry itp, spadki w tej branży są naprawdę duże :) Sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Za to oblężenie przeżywają sklepy z zabawkami chociażby :p


A ja ostatnio kupuję przez internet praktycznie wszystko. W sumie jedzenie też mi dostarczają do domu. Nie mogę się jedynie przekonać za bardzo do ubrań, ale jak tak dalej będzie to jednak będę musiał zacząć zamawiać. Mam kolegę, który nawet papier toaletowy zamawia z dostawą do domu :D
 

Beata.B

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie do końca tak jest. Branża modowa w tym momencie sporo obrywa właśnie. Duża część zarobków jest na dodatkach oraz na strojach wyjściowych dla kobiet. Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu i zamknięte restauracje, teatry itp, spadki w tej branży są naprawdę duże :) Sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Za to oblężenie przeżywają sklepy z zabawkami chociażby :p


A ja ostatnio kupuję przez internet praktycznie wszystko. W sumie jedzenie też mi dostarczają do domu. Nie mogę się jedynie przekonać za bardzo do ubrań, ale jak tak dalej będzie to jednak będę musiał zacząć zamawiać. Mam kolegę, który nawet papier toaletowy zamawia z dostawą do domu :D

Zgadzam się z Tobą, chociaż szczerze powiedziawszy właśnie dzięki obecnej sytuacji przekonałam się do zakupów ubrań przez Internet. Poznałam kilka wartych uwagi sklepów, dzięki czemu teraz zamawianie nie sprawia mi żadnych problemów, bo jestem pewna jakości produktów i co najważniejsze rozmiarówki. Kwestia przyzwyczajenia, a w internecie bywa wiele więcej produktów w dużo lepszych cenach i jest więcej możliwości więc nie ma co się ograniczać. ;) Mój ostatni zakup to piękna satynowa pidżama damska od Missisleepy. Swoją drogą bardzo polecam tą firmę. Przesyłka była na czas, asortyment zgodny z opisem więc wszystko się zgadza :)
 
Do góry