Przez internet kupuję

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja do niedawna nie miałam przekonania do zakupów internetowych ale odkąd znalazłam stronę allani.pl/wyszukaj/sukienki-do-pracy to nie mam już żadnych obaw. Wszystko zawsze idzie szybko i sprawnie, a zamówione ubrania zawsze świetnie leżą, są wykonane z najlepszych materiałów i służą przez długi czas. Zajrzyjcie sobie, jeśli szukacie sprawdzonego źródła.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
ogólnie to mam zamiar kupić sobie jakieś fajne buty, spodnie i bluzkę, ewentualnie jeszcze kurtkę jeansową. gdzie znajdę takie rzeczy? wiem, że w sklepie, ale co polecacie najbardziej
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
tak, odwiedziłam każdy. chcę zrobić zakupy tylko w jednym i waha się między allani a denleyem
 

polunia

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Droższe rzeczy kupuję w sklepach stacjonarnych, ale tańsze to już w necie. Ostatnio naszła mnie mania zakupów taniej biżuterii, może dlatego, że trafiłam na fajny sklep Edibazzar z takimi ozdobami? No ile razy tam zaglądnę, zawsze coś zamówię.
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja nawet zamówiłam z denleya tak czytając i wszystko w jak najlepszym porządku
 

Pola87

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny :)

Robię często zakupy internetowe i jestem zadowolona. :) Ostatnio zrobiłam zakupy na stronie sklepu FURS OUTLET. Kupiłam idealną, wymarzoną parkę <3 Jest prześliczna. Super jakość, zastanawiam się nad kolejnymi zakupami. Polecam :)
 

pralinkowa

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny :) dorzucę swoją opinię: allani jest super, dużo rzeczy mam stamtąd. Kupuję też często na Aliexpress, bo można czasem dostać fajne rzeczy za grosze :) Tylko trzeba sporo cierpliwości, zanim zamówienie dotrze z Chin :p Ale czekanie nic nie kosztuje, więc dla mnie spoko. Po rabaty warto zaglądać też na taki portal naspole.pl - tam akurat są nie tylko ciuchy, ale też wszystko inne. Ostatnio wyczaiłam tam zniżkę do Orsay.

A kupowała któraś z was kiedyś buty? Ja tylko raz i się nacięłam :( Przydałby się sprawdzony sklep.
 

adamex

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja czesto kupuje w sieciowkach przez internet. ostatnio zlozylem zamowienie w carry i ten sklep moge polecic. pozdro
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zamawiam na netmoda bo mają fajne i niedrogie ciuszki
 

martagru

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
przez internet kupuje.. wszystko :D ostatnio zamowione? buty - swietne rozowe adidaski - pasuja fajnie do spodni rurek i koszuli a nadaja troche mlodosci i swiezosci :D
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja podobnie, przez internet zamawiam wszystko i absolutnie nie ma się tutaj czego obawiać w kwestii jakości czy solidności obuwia i odzieży. Są to zarówno sklepy internetowe jak i aukcje allegro.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja oprócz ciuchów zaczęłam też zamawiać kosmetyki. Zauważyłam, że jest to duża oszczędność w porównaniu z tym co jest w drogeriach
 

dziewczynazgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja kupuję dużo butów przez internet. moim ostatnim odkryciem jest sklep multu.pl, który bardzo polecam
 

MillkiWay

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dziewczynazgor dobrze mówi. superaśny ten sklep :) polecam jak najbardziej. Właśnie czekam na przesyłkę :) zamówiłam 2 pary botków na multu.pl
 
Do góry