Przez internet kupuję

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Zdecydowanie przez internet kupuję biżuterię sztuczną i akcesoria do włosów, inne rzeczy mniej :)
 

MagdaLenaLena

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wrocław
ja głównie kupuję kosmetyki na Allegro, ale zdarza mi się kupić jakiś fajny ciuszek w promocji w sklepach internetowych
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Kosmetyków to nie kupowałam jeszcze przez net.
 

Michalina80

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też często kupuję przez internet, czasami nie chce mi sie poprostu chodzić po sklepach i szukać tego, co potrzebuję. Problem w tym, że jak coś mi nie pasuje to zapominam to odesłać na czas i muszę te ubrania później na Allegro sprzedawać więc troche kasy tracę ale sama sobie jestem winna;)
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja swego czasu broniłam się przed internetowymi zakupami. Teraz raz na jakiś czas zamawiam, jestem zadowolona. Są to głównie ubrania, akcesoria, kosmetyki i buty. Aczkolwiek kilka razy się zawiodłam - na szczęście udało mi się sprzedać szybko nietrafione zakupy ;)
 

kristin88

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja kupuję coraz częściej przez internet . Ostatnim moim odkryciem jest sklep z włoską bielizną rzymskiezakupy
Mogę go śmiało polecić- nie mają chińszczyzny, tylko dobre gatunkowo rzeczy zarówno dla kobiet jak i facetów. :przewraca:
 

Wolska

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
w niektórych sklepach znam już moje rozmiary na pamiec i czesto zamawiam :)
 

StylowaOla

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kupuję przez Internet głównie polską odzież damską. Ostatnim moim zakupem były spodnie legginsy i są świetne. To fajny sposób na zaoszczędzenie czasu, a czasem też i pieniędzy.
 
L

lena38

Guest
W sieci kupuję tylko ubrania, niedawno czytałam o marce Manzana, w której robią zakupy blogerki a nawet nasze celebrytki, postanowiłam zobaczyć co tam mają i w jakich cenach i mile mnie zaskoczyli swoją ofertą bo ubrania i torebki, które oferują są wspaniała i ceny o dziwo mają jak najbardziej przeciętne. Wydaje mi się, że warto przyjrzeć się bliżej tej marce.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Ubrań i butów nigdy nie kupuję, gdyż raz się sparzyłam i był problem z reklamacją. Inne pierdoły, tj. materiały biurowe, akcesoria do domu, biura, samochodu, drobna elektronika to owszem, bo ceny są konkurencyjne.
 

Beatlle

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja prawie cały dom wyposażyłam przez internet łącznie ze sprzętem kuchennym.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja też kupuje wszystko! Nie ograniczam się, dziś zamówiłam nawet piękne sandałki w sklepie SHOE4U - czekam juz na nie z utęsknieniem:)
Wiadomo czasem się tez zdarza nie trafić z czymś, ale przecież można oddać, dla mnie żaden problem
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Mój ostatni zakup internetowy to zimowa kurtka na wyprzedaży w goodlookin.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Mi się teraz już wszystko oprócz jedzenia zdarza kupować :D Przede wszystkim robię zakupy kiedy chcę, z jakiego kraju chcę i nie ma problemu dla mnie z dłuższą dostawą.
 
Do góry