Przez internet kupuję

K

KamilKA01

Guest
Ja spokojnie mogę kupować przez internet biżuterię, znalazłam sobie jeden zaufany sklep Jubilea.pl ze srebrną biżuterią, wybieram, zamawiam i w ciągu 1-3 dni dostaję paczkę z zamówieniem. Od jakiegoś czasu noszę tylko srebrną biżuterię, ale w różnym zestawieniu w różnej tonacji w zależności czy biżuteria ma kamienie, szafiry, diamenciki czy jest czysta bez dodatków, po prostu srebrna.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Polecam sklep internetowy KAJA-SPORT.
ostatnio robiłam zakupy i bardzo sobie chwalę , asortyment posiadają z najnowszych kolekcji :) .
 

Dorra

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Przez internet kupuję....ubrania, głównie na stronie bialcon.pl ;)
 
O

Obrusik

Guest
Przez internet nie kupuję butów i żywności. Tak to prawie wszystko najczęściej perfumy, kosmetyki.
 
J

jagnam

Guest
A ja zamawiam buty przez internet :) Głównie dlatego ,że mają tam wiele fajnych modeli jakich często nie jestem w stanie znaleźć w swoim mieście. Mieszkam w dość małej mieścinie oraz nie ma tutaj tylu sklepów abym mogła dla siebie znaleźć coś fajnego. Jakiś czas temu zamawiałam sobie nowe buty na zimę.
Zależało mi na czymś wygodnym w czym mogłabym chodzić na co dzień do pracy. Mam jedne wysokie kozaki ale ubieram się w nie zwykle jedynie na wieczór. Na co dzień śmigam sobie w takich:
buty-timberland-6-in-premium-wmn-wheat-nb-yell.jpg
 

Bruno123

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja kupuję często buty przez internet . Ostatnio w dobrej cenie Timberlandy . Kupuję zazwyczaj w sklepie Eastend - teraz mają tam fajny kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .
 

Loobik

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Można kupić fajne buty w okazyjnej cenie lub zamówić na wymiar. Ja wolę raczej styl militarny, dlatego chodzę w glanach. Zamówiłam na wymiar przez internet i są super.
 

seara

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet, no może poza farbami do włosów, niektórymi kosmetykami i jedzeniem ;)
Buty i ubrania najczęściej kupuję w sklepach internetowych
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Przez internet kupuję najczęściej ubrania, takie jak: swetry, spodnie, spódniczki, płaszcze, T-shirty, koszule. Zakupy swoje robię na - vinted.
 

Dorra

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja jak kupuję, to tylko ubrania i to zazwyczaj w jednym sklepie, a mianowicie na Bialcon. świetna jakość, polska marka. Polecam kobietom ceniącym sobie elegancję ;)
 
I

iwonka88

Guest
ja torebki lubie kupowac :D zawsze cos dla siebie wyszukam. I nie ma problemu z rozmiarem jak w przypadku ubrań.
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
Bardzo dużo kupuję przez internet, zazwyczaj są to buty, galanteria i ubrania. Niedawno w Lily White na wyprzedaży kupiłam sobie świetne baleriny Melissy z kolekcji Vivienne Westwood
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja niemal wszystko kupuje przez internet. Nie znoszę chodzenia po sklepach, wole pójść w tym czasie na spacer z dziećmi. Dlatego jestem fanką e-zakupów. Spożywcze zakupy robię tylko w sklepikach niedaleko domu. Do marketów tez nie chodzę. Zakupy ubraniowe też robimy - zwłaszcza jeśli trzeba kupić ciuchy dla dzieci. Wtedy wybieram Zalando i Domodi, gdzie szukam ubranek dla dzieci. Mogę wybrać spośród bardzo wielu marek i cen - oczywiście są też promocje i z tych korzystam najczęściej.
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
dużo rzeczy kupuję przez internet bo czasem zwyczajnie nie mam czasu na zakupy.
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Ja tak troszkę z innej beczki ;) Zastanawiam się nad kupnem trampek converse, nie wiem czy lepiej kupić je w sklepie internetowym czy stacjonarnie. W internecie jest oczywiście dużo taniej, ale boję się że nie będę mogła ich zareklamować, natomiast wiem że w sklepach stacjonarnych można wymienić buty na nowe jeśli po kilku miesiącach użytkowania starło się logo...

Co mi poradzicie, kupić w internecie i zaoszczędzić, czy w sklepie stacjonarnym i mieć pewność że będę mogła je wymienić?
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Buty warto przymierzyć wcześniej w sklepie, żeby dobrze dopasować rozmiar. Zapamiętać model i wtedy poszukać w necie.
 

junikornka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
zgadzam się. kiedyś tak się przejechałam, zamówiłam buciki przez neta i pomimo tego jak piękne one były to i tak niestety rozmiar mi się nie zgadzał.
 
Do góry