Przesunięcie okresu

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
to też pewnie zależy od skłonności do trądziku, na razie biorę Vibin i wszystko się uspokoiło, w tej chwili nie mam zamiaru odstawiać, biorąc pod uwagę, że dobrze się czuję, więc oby do tego czasu trądzik zniknął całkowicie^^
 

julka05

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
1
[SIZE=10.5pt]Branie tabletek antykoncepcyjnych to duża ingerencja w hormony. Nie warto zaburzać swojego cyklu dodatkowo nie robiąc przerwy pomiędzy blistrami. Jeśli okres wypada w trakcie wyjazdu to może postaraj się przełożyć termin wyjazdu na inny. Jeśli takie rozwiązanie nie jest możliwe to przecież z okresem można normalnie funkcjonować. Po prostu musisz pamiętać by zaopatrzyć sie w produkty higieniczne oraz tabletki na wypadek gdyby pojawił się ból. [/SIZE]Znasz swój organizm więc wiesz jak musisz się przygotować do tych dni.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Mam wkładkę Levosert juz od ponad roku i nie mam obecnie w ogol,e okesu, wiec o przesuwanie martwić się nie muszę :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no faktycznie, należysz do grona tych szczęściar :) chociaż ja też nie narzekam, a mam plamienia. dla mnie to i tak te plamienia to kolosalna różnica w prównaniu do tego jaki sajgon miałam kiedyś! nawet jakbym miała potrzebę przesunąć okres to i tak to bez sensu, bo prawie go nie odczuwam z wkładką
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Przed braniem tabletek miałam okropne bóle jeżeli chodzi o okres a teraz to nic mnie nie boli
 

Justynka19

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
jeżeli nie bierzecie antykoncepcji a chcecie przesunąć okres i spóźniłyście się z wizytą u ginekologa, żeby przepisał Wam antykoncepcję to jest jeszcze ratunek :) ja się tak właśnie raz spóźniłam i ginekolog przepisała mi orgametril
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
przesuwac mozna ale nie warto.. mozesz sie calkiem rozregulowac i po co ci to.. ja przy tabletkach belara tez raz zrobilam taka akcje i na szczescie wszystko bylo potem ok ale to pewnie dlatego ze maja malo hormonow
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
Kiedys jak bralam tabletki i chcialam przesunac okres to bralam poprostu drugie opakowanie nie robiac przerwy... teraz mam wkladke levosert i okres to takie male krwawienia trwajacded dwa dni wiec luz :D
 
Do góry