Przeprowadzki

K

kamillaaa1

Guest
Jakie firmy na terenie Warszawy zajmujące się przeprowadzkami jesteście w stanie mi polecić?
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Pradzę Ci firmę o której już pisałam na tym forum, czyli http://fracht.pl/ Działają na rynku już od 20 lat. Profesjonalna firma, nie jakaś tam amatorka z rozpadającym się Żukiem:)
 

Derpkia

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Rozpadającego się żuka jeszcze nie miałam przyjemności oglądać, ale to pewnie dlatego, że zawsze staram się starannie dobierać usługi i muszę mieć pewność, że na firmie się nie zawiodę. Szczególnie jeżeli chodzi o przeprowadzki, transport mebli i innych wartościowych przedmiotów, firma musi mieć doświadczenie, nienaganne opinie i dobry kontakt. Zawsze zanim się zdecyduję na coś konkretnego to jednak muszę porozmawiać, wypytać o wszelkie szczegóły, to ważne. Na pewno warta polecenia jest firma TDU Trans Dojcz. Niezależnie czy to w kraju, czy za granicą to zawsze macie pewność, że z nimi wasz dobytek jest bezpieczny. TDU oferuje też mnóstwo usług pobocznych, jak pakowanie, sprzątanie po wyniesieniu rzeczy, czy pomoc przy rozkładaniu i składaniu mebli. Warto mieć ich usługi na uwadze, gdy zbliża się data waszej przeprowadzki.
 
Do góry