przeprowadzki w Warszawie

panjaceq

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam firmę Transfer Team, nie miałem żadnych niespodzianek i wyszło niedrogo, szczególnie jak na W-wę..
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Rany, a jakie to mogą być niespodzianki - te szczególne warszawskie?? MI się udało bez niespodzianek przeprowadzić, sporo pomogli mi znajomi, ale meble i duże przedmioty już trzeba było przwieźć większym samochodem - taki jak mają firmy od przeprowadzek] własnie. Wszytsko poszło ok, panowie znieśli i wnieśli moje graty, nic nie zniknęło, nic się nie zniszczyło.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Przeprowadzka najlepiej ze znajomymi czyli jest okazja do spotkania i chętnie pomagają. Wynajmuję busa ostatnio i jest samochód jest przeprowadzka jest tanio i sam pilnuje co i jak
mruga.gif
No i na koniec impreza ze znajomymi
biggrin.png
:D:D
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja też polecam firmę Japa, sama zdecydowałam się na nią ze względu na znakomite referencje. A ten profil na Facebooku jest genialny :)
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja zaoszczedziłam kasę i poprosiłam znajomych + tate, jeden dzień i zainstalowałam sie w Warszawie ;)
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiele osób korzystało z usług firmy Japa i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Oprócz tego nawet po zakończeniu współpracy pozostaje interakcja, gdyż większość osób obserwuje ich Like Page'a na Facebook'u. Warto tam zaglądnąć :)
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
No proszę to jest nas więcej. Super ;) Ja moim znajomym polecam tylko tą firmę, bo wiem, że jest najlepsza. A cały czas się ktoś wprowadza bądź przeprowadza, więc sytuacja opanowana :)
 
C

compton_style

Guest
O Japie dowiedziałem się niedawno, widziałem, że ktoś ze znajomych polubił zdjęcie na ich facebooku i tak zajrzałem z ciekawości. Profil całkiem śmieszny, wrzucają różne ciekawostki :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
widziałam, że pisaliście o fejsie japy, faktycznie zabawny, a nie wiem, czy wiecie, że konkursik teraz mają, może by sobie tak coś wygrać na święta?
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
też ich lubię. Poza tym na fejsie można znaleźć nie tylko śmieszne rzeczy i zdjęcia, ale też całkiem praktyczne informacje, więc tym bardziej warto zaglądać
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
o no to ja też nie będę oryginalna, bo też mi do głowy japa przyszła. Moim zdaniem jedna z lepszych i bardziej solidnych firm, które zajmują się przeprowadzkami
 

margaretkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
też ich znam, moja znajoma często się przeprowadzała i zawsze z nimi, panowie są super. Pomocni, bardzo weseli, z nimi przeprowadzka to czysta przyjemność
 
B

bajderman

Guest
Ruszaj poza miasto, zobaczcie - http://www.akacjowaaleja.pl/
Porównaj sobie co dostaniesz za podobne pieniądze. Różnice są ogromne. Mieszkanie w stolicy, takie samo, może kosztować nawet ponad 200 tysięcy więcej i wcale nie mówię o specjalnie drogich osiedlach.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Przeprowadzki to mój największy koszmar. Już niestety trzy razy to przeżywałam i pewnie jeszcze chociaż jedną przeprowadzkę mam przed sobą. Jeżeli chodzi o firmy, to JAPA jest spoko. Chłopaki wszystko sprawnie pakują i przewożą w jednym kawałku, także warto się do nich odezwać, jeżeli planujesz przenieść się do innego miejsca.
 

katanka

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Pana Michała, ostatnio u nas robili transport mebli . Niedrogo wyszło , a dość szybko przewieźli mi regał. Firma jest z Bródna chyba, numeru nie mam ale znam adres strony
bo był prosty targowek-przeprowadzki.pl
 
I

Infiner

Guest
A nie lepiej jest zapakować się samemu ? Trochę się zaoszczędzi.
 

1lukasz1983

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Fajna firma przeprowadzkowa,przeprowadzki mieszkań, firm, biur,polecam,to ich stronka: bagazowka-waw.pl
 
S

szyszana

Guest
Kiedy przeprowadzaliśmy się z Wawy do Radzymina, na Akacjową Aleję, to firma przeprowadzkowa załatwiała nam cały temat - bardzo pozytywne rozwiązanie, po prostu skracacie sobie mocno cały proces.
 
Do góry