przeprowadzki w Warszawie

Cohobation

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja od siebie moge polecić firmę Wujek Marek, profesjonalne przeprowadzki w ich wykonaniu mogą zaskoczyć każdego :). Ja osobiście byłem zaskoczony jakością świadczonych przez nich usług :)
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dobra jest też firma nie rodem z Warszawy, ale przeprowadzkę i transport do Warszawy ogarnia :)

favore.pl/446824_transport-krajowy-i-miedzynarodowy-towarow-przeprowadzki-barycz-przemysl-podkarpackie.

Pan Robert to w porządku gość :)
 

tftf

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
1
Ja to się przeprowadzałem ze 20 razy, w wielu krajach europejskich, ale nigdzie nikt nie wykonał tej usługi tak dobrze jak w rodzimej Warszawie. Po powrocie do kraju zamówiłem firmę Eleganckie Przeprowadzki i byłem strasznie zadowolony, młoda kulturalna i fachowa ekipa za rozsądne pieniądze. Nie zamawiam już nikogo innego, wszelkiego rodzaju transport, montaż mebli czy gdy potrzebuje przestawić coś w mieszkaniu to zlecam to tej firmie. Naprawdę polecam
 

oziembly

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
tftf napisał:
Ja to się przeprowadzałem ze 20 razy, w wielu krajach europejskich, ale nigdzie nikt nie wykonał tej usługi tak dobrze jak w rodzimej Warszawie. Po powrocie do kraju zamówiłem firmę Eleganckie Przeprowadzki i byłem strasznie zadowolony, młoda kulturalna i fachowa ekipa za rozsądne pieniądze. Nie zamawiam już nikogo innego, wszelkiego rodzaju transport, montaż mebli czy gdy potrzebuje przestawić coś w mieszkaniu to zlecam to tej firmie. Naprawdę polecam
Co do firmy Eleganckie Przeprowadzki miałem na początku pewne zastrzeżenia jak widziałem jaką ilością towaru zabezpieczają mój dorobek to myślałem sobie jak ja to wszystko odbezpieczę i co ja później z tym wszystkim zrobie ale jak dojechali w miejsce docelowe moje obawy odeszły w zapomnienie, panowie niedość że pozdejmowali wszystkie zabezpieczenia poustawiali meble na wymyślane przez moją żonę miejsca to jeszcze zabrali całą folie z domu. Miło bezpiecznie i czysto.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Bez dwóch zdań, najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa&Co. Cała robota szybko im idzie, a dużo za to nie będą chcieli. I co najważniejsze - wszystkie Twoje rzeczy zostaną przetransportowane w nienaruszonym stanie.
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Korzystam z wypożyczalni Bziuk cały czas, pełne ubezpieczenie. Te inne, lokalne mają duże ceny. Proponuję wynając auto właśnie przez Bziuk, możesz uniknac tutaj warszawskich cen.
 

tftf

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
1
Korzystałem z usług firmy przeprowadzkowej w Warszawie już ponad 10 razy i za każdym razem wybieram tą samą firmę. Chłopaki znają się na rzeczy, wiedzą jak dobrze zabezpieczyć meble, spakować rzeczy itd. jeśli ktoś by chciał skorzystać z ich usług to podaje stronę przeprowadzki-warszawskie.pl
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
ooo tak... 10 razy już się przeeprowadzałeś po Warszawie... a taki z Ciebie lord że aż 10 x 300 zeta wywaliłeś...
Ktoś kto musi się 10 razy przeprowadzać na bank nie ma 300 na przeprowadzkę tylko daje z plecakiem w MZA :D
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
A nie lepiej jest skombinować znajomych i samodzielnie się przeprowadzić?

Sam tak robiłem ale przy tym oszczędziłem sporo kasy
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ukraińce kombiakami przeprowadzki robią już od 5 dyszek po Warszawce...
 
Dołączył
6 Czerwiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o przeprowadzki to Eleganckie Przeprowadzki Warszawa rozwalają system mają wszystko czego potrzebuje człowiek do przeprowadzki. W dodatku posiadają wiele rabatów na stronie na prawdę warto skorzystać z ich usług. Realizują zarówno przeprowadzki prywatne mieszkań i domów, jak i specjalistyczne przeprowadzki Polecam
 
Do góry