Przepraszam

Ewlincia

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Czy ktoś zna jakieś fajne eski na to by przeprosić swojego chłopaka. Proszę napiszcie coś fajnego.
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
mój przyjaciel kiedys jak baardzo sie na niego wsciękłam wysłał mi 10 sms o tresci "przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam" :D
 

vikonia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Czy ktoś zna jakieś fajne eski na to by przeprosić swojego chłopaka. Proszę napiszcie coś fajnego.


Przepraszam, że cie skrzywdziłam,
Przepraszam, że cie zraniłam,
byłam głupia i nieźle narobiłam,
To że mnie juź tak nie lubisz
do stu procent zasłużyłam,
KOCHAM CIE i nie chce Cię stracić,
Kochanie możesz mi wybaczyć?

Wiem źle zrobiłam, Wiem że zbłądziłam, Przez moją głupotę omal Cię nie straciłam, Wiem że Cię to zabolało, Nie zabrzmiało jak brzmieć miało, Za wszystkie moje głupie słowa, Niech w przyszłości Bóg mnie przed tym uchowa, Bardzo Cię Przepraszam Kotku, źle mnie zrozumiałeś Kocham Cię Bardzo, Wiem ile przeze mnie Wycierpiałeś, Tym o to wierszykiem krótkim chcę otrzeć Twe wszystkie smutki, Wiele dla mnie Znaczysz i jeszcze zobaczysz co potrafię i mogę, Jesteś Moim Aniołkiem i „Żyć Bez Ciebie Nie Mogę

:eek:k:
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
mój przyjaciel kiedys jak baardzo sie na niego wsciękłam wysłał mi 10 sms o tresci "przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam" :D

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł :]
 

Olusia9612

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Zgadzam się z Damianem...Powiedzieć prosto w oczy PRZEPRASZAM CIĘ...Aforyzmy mogą być jeżeli się kogoś nie zna i się tylko z nim pisze na gg albo na komórce...
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
ja TAM WOLAŁABYM Z NIM POGADAC OSOBIŚCIE, NIZ WYSŁAC MU ESA..
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
1. Po co przepraszać?
2. Zalezy z jakiej okazji...
3. Ja jeśli już to bym sie nie siliła na nic więcej niż zwykła, suche...przepraszam...
Żadne tam wybacz etc...
 

alti.noema

Zbanowany
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
napisz po prostu; przepraszam i podaj powód dlaczego to robisz, bo chłopak 'zeświruje' jak będziesz go cały czas przepraszać za byle co.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ta... 15x przepraszam to już trochę nudne się robi xD.
Nie no żart :p.
Zależy za co chcesz przeprosić.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
w kwestii szczerości to wolę usłyszeć całe zdanie w stanie surowości- nie ozdobione pięknymi wyrazamie. Tak aby w pełni odzwierciedlało uczucia. I wszystko pisane wprost.

Czyli tak jak co niektórzy mówili najlepiej krótko- Przepraszam.
 
Do góry