Przelewanie pieniędzy z Polski do UK

P

profes

Guest
Witam.Właśnie wróciłem z 3 miesięcznego pobytu w UK, trochę sobie tam dorobiłem. Przy wyjeździe totalnie zapomniałem o uregulowaniu ostatniego czynszu za pokój tak wiec musieli go za mnie opłacić. Niby mógłbym sobie to olać ale nie chcę za sobą zostawiać żadnego kwasu tak więc wolałbym to jakoś uregulować. Nie mam konta w UK tak więc zastanawiam się jak szybko oraz tanio można wysłać te pieniadze w Polski. Podpowiecie?
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Możesz wysłać przez Western Union> Pamiętać musisz tylko o prowizji i musisz podać odbiorcy kod,który dostaniesz.
 
P

profes

Guest
Sprawdzałem i wszędzie ceny są takieo. A co powiecie o Engladn.pl lub Easysend.pl ?
 
M

martinx

Guest
Oba systemy są bardzo zbliżone do siebie pod względem funkcjonalności. Przelewałem za pośrednictwem jednego i drugiego. Kursy delikatnie są korzystniejsze w Easysend.pl
Więc jeżeli to ma być jakaś większa kwota to ślij za ich pośrednictwem. Szczególnie teraz, gdy mają jeszcze promocję urodzinową z okazji 9 lecia istnienia na rynku.
 

Londoner

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kantory internetowe są dobre jeżeli chcesz wymienić walutę PLN/GBP i otrzymać przelew na konto w kraju. Do przelewów za granicę do UK lub z UK do Polski polecam klik-24.com
 
Do góry