Przeklęta Poczta Polska

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A nie ma tak naprawdę jakiegoś rozsądnego rozwiązania, konkurencyjnego dla Poczty Polskiej, gdzie na przesłanie listu nie bedziemy musieli czekać 4 dni jesli to priorytet...
Musi cos być...
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A co powiecie na takie wyjście internetowej poczty awizowanej jak awipost?
Bardzo dużo jest podobnych firm w internecie, ale w sumie jesli korzystamy z banków internetowych to czemu nie korzystać z takiej poczty...
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Z PP jest jeden feler, nie w każdej części Polski dostarczają przesyłki, jeżeli mają zbyt duże gabaryty.
Dlatego wolę kurierów, za zwyczaj korzystam z DHL, bo najpewniej.
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
DHL jest już sprawdzony, i do tego mają niezłe ceny, zwłaszcza w nowych promocyjnych ofertach.
 

MalaOliv

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oni zawsze coś fajnego mają. Teraz jest oferta premium potem pewnie też coś wymyślą. :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Też korzystam z DHL, przynajmniej mam pewność że paczki dojdą i to ekspresowo:D
 
M

Mariusz34

Guest
Niestety w przypadku listów jestesmy praktycznie zmuszeni na usługi Poczty Polskiej, w przypadku paczek praktycznie w 100% korzystam z usług grupaprzewozowa Jest to broker, który oferuje usługi taniej niże w przypadku zamówień bezpośrednich, ponadto co do poczty, wysyłka paczki powyzej 5 kg jest już bardziej opłacalna finansowo poprzez kuriera, a jeżeli wysyłamy paczkę na warununkach specjalnych jak to poczta okresla czyli opcja ostroznie lub ubezpieczenie to każda paczka jest tańsza przy wysyłce kurierem
 

martaa1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Białystok
Na Pocztę Polską mozna naprawdę dużo psioczyć ale powiem szczerze, że ostatnio i tak się poprawili w swoich usługach
 

Tanis

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od tygodnia nie dochodzi do mnie priorytet. Furtkę do zagrabiania przesyłek sobie otworzyli cwaniaczki żeby listonosze mogli do pensyjki dorobić. Ciekawe ile z tego do kosza wywalają jak nic w kopercie nie znajdą. Co za złodziejska instytucja to nie do wiary...
 

kmkm

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Skandal nic dodać nic ująć!!! Jak tak można wysłałam LIST POLECONY z koszulką w środku z Niemiec do Polski żeby było pewniej ponieważ zwykłe liste jak są już trochę grubsze koperty nie dochodzą......I jestem zbulwersowana ponieważ ten polecony miał ślady próby otwarcia po niemieckiej stronie zdarzenie mogło mieć miejsce wtedy gdyby kopertę wyrywkowo otworzył ZOLL AMT i wówczas zostawiliby jak zwykle pieczątkę a tu śladu po takiej nie było widać.
To się nie mieści w głowie jak można człowiek płaci specjalnie przesyłkę droższą by mieć pewność dostarczenia a tu proszę kogo oni zatrudniają w tych sortowniach jacy ludzie tam pracują że wszystko ginie?
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Myśle, ze problem sam nie tkwi w samej Poczcie Polskiej jako instytucji. Ale problem tkwi w tym jacy ludzie tam pracują. Ja osobiście jak zamawiam rzeczy wybieram zawsze przesyłke kurierską fakt, że jest droższa ale dóżo bardziej bezpieczniejsza. A i paczki które są wysyłane są w lepszym stanie niż przez pocztę i szybciej dostarczone.
 

zjadaczkorzeni

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dosyć sporo korzystałem z usług Poczty Polskiej i byłem pozytywnie zaskoczony. Może coś się u nich poprawiło, a mit o parszywej obsłudze pozostał... nie wiem. Listonosz też bardzo miły jak coś przynosi - czego nie mogę powiedzieć o kurierach z firm prywatnych z którymi miałem do czynienia.
 

holowman

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wasze nie przyjemnosci zwiazane z poczta polska to maly pikus.
Wyslalem 2 paczki za granice prioritetem mija juz 40 dzien ani slychu ani widu zawartosc paczki stracila na wartosci.
Na pyanie co sie dzije z moimi paczkami odpisuja ze zatrzymal urzad celny w Moskwie co kur... obchodzi urzad celny w moskwie kiedy ja je wyslalem do Armenii.w obu paczkach byly te same przedmioty w kazdej z paczek 2 aparaty kazda paczka warta byla 800 zl

System sledzenia paczek poczty polskiej pokazuje ze jedna paczka zostala zatrzymana przez celnikow v :cenzura:... Moskwie a druga nie

zreszta co tu duzo pisac ponizej daje numery paczek sami podziwajcie

CP134083112PL
CP134083109PL


za ewentualne bledy w pisowni przepraszam
 
Do góry