Przejścia w atomixie

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Hejka po raz kolejny :)

Jak można zrobiĆ dobre przejście w Atomixie?

Z góry dzięki ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Najlepiej jest włączyć oba decki i użyć crossfadera. Jak dla mnie jest to trochę głupie pytanie.
 

~zychu

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
ibiza
Najlepiej jest włączyć oba decki i użyć crossfadera. Jak dla mnie jest to trochę głupie pytanie.

heh, nie jest głupie pytanie :)

ponieważ aby dobrze zrobić przejście musisz dostosować prędkość BPM jednego z cdków do drugiego :)

atomix jest symulatorem konsoli to wiem ale nigdy się na nim nie bawiłem, za to bawię się konsolą i nie wiem czy jest tam pasek tempa i job czy tylko ustawienia tempa ...


powinieneś mieć napisaną prędkość jednej piosenki oraz drugiej (programy mają liczniki bpm) musisz ustawić obydwie tak samo :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
heh, nie jest głupie pytanie :)

ponieważ aby dobrze zrobić przejście musisz dostosować prędkość BPM jednego z cdków do drugiego :)
Uwierz mi że ja to wiem. Ale dlatego pytanie jest głupie, że jeśli ktoś tego nie wie, to trzeba mu napisać że trzeba włączyć komputer zainstalować program, podać co trzeba zrobić przy instalacji (zapewne zresztą pirata), kliknąć na ikonkę, wybrać w menu utwór, przenieść go na jeden deck...bla bla bla.... tylko po co?! Skoro ktoś nie umie się odnaleźć w tak banalnym programie to po co bierze się za dj'owanie. Zresztą jeśli nie wie co robić w programie to znaczy że nie wie na czym polega praca DJ'a więc czemu się bierze za coś o czym NIC a nic nie wie? Chce być dj a nie wie co dj robi. Chęć "bycia fajnym" i nic więcej
nie wiem czy jest tam pasek tempa i job czy tylko ustawienia tempa ...
jak już się bawisz konsolą (napisz jaką) to byś wiedział że nie "job" tylko "jog" i nie "pasek tempa" a "pitch fader"
 
Do góry