Przegląd filmów Anime

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
„Mój sąsiad Totoro”
Millenium Actress”
„Vexile”
tych nie widziałem tylko, chodź totoro gdzieś mam :p, a MA mnie nie interesuje. Ogółem nie leży mi ani w interesie portfela, ani w ochocie, ani w możliwościach tam się wybrać, ale to dobry znak. Może coś ruszy u nas po tylu latach do przodu, i jakby w mojej dziurze coś się rozwinęło to bym się częściej do kina wybierał.
 

veaj

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ciekawe... :)

W zasadzie dobre anime będą puszczać, ale czy będzie czas i pieniądze?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja mam o tyle dobrze, że mieszkam w wa-wie. Część z tych anime widziałem, ale chętnie zobaczyłbym je na dużym ekranie, szczególnie „Ruchomy zamek Hauru”.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Super, że nie jest tylko w jednym mieście, ale aż w 10 :eek:k: Przynajmniej na drugi koniec Polski nie trzeba jechać... Ja będę, nie widzę innej opcji :D Ciekawe, jakie te dodatkowe atrakcje będą w Warszawie :) Bo słyszałam, że ma się dziać coś więcej, niż tylko seanse filmowe, choć i to by wystarczyło w zupełności :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie wiem nic o tym...nastawiam się raczej na oglądanie. Mam już małą paczkę zgraną, więc na pewno będzie dobrze :) Jakby to wypaliło, to podejrzewam, że organizatorzy konwentów anime mieliby łatwiej chociażby w pozyskiwaniu mediów. Ale to inna inszość :) oby więcej takich akcji :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
To prawda... Jest szansa, że Anime by sporo zyskało, a już na pewno fani... Trzymam kciuki, żeby ta impreza wypaliła tak, żeby organizatorom skarpetki z wrażenia pospadały :D Bo jak teraz się uda, to kolejne powinny się pojawić :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
A ja dzisiaj trafiłam na konkurs w którym do wygrania są po 2 bilety na owy maraton ANIME do każdego miasta w którym będzie się on odbywał. Zabijcie mnie, ale przerzucałam strony trochę bezmyślnie i nie pamiętam gdzie to było :/
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Aaaaahaahaa, to ja zaczynam szperać :D Niach niach :D Choć tych 6 dyszek i tak mi nie szkoda, bo się przednia impreza zapowiada :D

EDIT

Szperałam, szperałam i wiecie co wyszperałam? :D
Na stronie warszawskiego multikina pojawiła się rozpiska atrakcji dodatkowych :D
Zerknijcie sami: KLIK
Zapowiada się kozacko :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No to się raczej nudził nie będę :) Jak dla mnie odwalają kawał dobrej roboty z tymi atrakcjami.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
nooooooo skoro mają zamiar serwować sushi, wynajmować ludzi do pokazów sztuk walki i dawać pokazy to to nie lada przedsięwzięcie !!
Widać że jak zdecyodwali się zrobić maraton to z powerem :) Jest szansa że dzięki temu ludzie zaczną doceniać nie tylko anime czy mangę ale całą sztukę kulturę Japonii.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Faktycznie będzie to niezły kąsek nie tylko dla fanów anime, ale dla całej kultury japońskiej... W innych miastach są inne rzeczy, więc warto się zapoznać i może pojechać np. do znajomych jeśli coś bardziej pasuje? :p Ale serio się postarali... Może znajdę chociaż jakąś perukę :p
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
No właśnie, można by wziąć udział w konkursie bo widziałam, że organizują. Tam do wygrania karnet na obydwa dni, tylko liczą się ciekawe pomysly na przebranie :D
Ciekawe czy wchodzi w grę przebranie się na miejscu czy oczekują tz wejścia smoka już z zewnątrz :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Podejrzewam, że nikt sprawdzał nie będzie, gdzie się przebrałaś. Chociaż pewnie odróżniać sięz tłumu w kinie nie będziesz, przynajmniej od części tego tłumu :p Ciekawe, czy jakby więcej osób przyszło, to czy dałoby radę organizować takie imprezy częściej :eek:k:
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
już niebawem dowiemy się :D
póki co na youtubie oglądam te pokazy red tigera, bo nie wiem czy siostrzeńca wypada na nie zabrać czy lepiej na samo sushi :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Raczej nie musisz się martwić :) To tylko pokazy sztuk walki, może się zainteresuje i zacznie ćwiczyć? Kto wie? :)
A co do przebrań... Ja już przez różne miasta w różnych strojach paradowałam, więc akurat zrobienie się na Japonkę będzie czystą przyjemnością :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
To tylko pokazy sztuk walki, może się zainteresuje i zacznie ćwiczyć? Kto wie? :)
no właśnie po ciotce ma tak, że do wszystkiego by się rwał, ale na ile tej energii wystarczy tylko Bóg raczy wiedzieć :p
Ale mimo wszystko zaryzykuję, potraktujemy to jako weekend poznania Japonii :)

A co do przebrań... Ja już przez różne miasta w różnych strojach paradowałam, więc akurat zrobienie się na Japonkę będzie czystą przyjemnością :D

oooo.. pochwal się :D
Ja również mam stroje w stylu japońskim, też się skuszę :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Tylko nie daj się tej propagandzie dziwnej, że japońskie anime są złe i niedobre i tylko polskie jest dobre. Znam wiele osób (w tym siebie BB) ) które wyrosły na porządnych ludzi (tzn. wciąż wyrastają), a anime do dziś oglądają :) Tylko trzeba dobierać odpowiednie tytuły do wieku. Ale coś spod ręki Mizayaki'ego powinno się spodobać :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No i rewelacyjnie się bawiłam :klaszcz: Normalnie nie wiem, kiedy mi ten weekend zleciał, po prostu czaaaad :D I chcę więcej :crazy: Wielki szcun dla organizatorów, bo na serio dali radę, mimo kilku przeciwności, a i atrakcje dały dodatkowego kopa pozytywnej energii :klaniasie: Mam nadzieję, że w przyszłym roku też zrobią, albo i szybciej :eek:k2:
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Też bawiłem się bardzo dobrze :) Na sali bardzo dużo ludzi, atmosfera była świetna podczas seansów, więc czego chcieć więcej :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry