Przedłużanie wlosow

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam mam mały problem ze swoimi włosami przez chorobę która trwa kilkanaście lat mam strasznie słabe włosy krótkie i nie rosną cały czas mam krótkie takie na chłopaka powiedzmy. Od kilku lat myślę nad przedluzaniem ale kompletnie nie wiem jaka metoda słyszałam tylko o tej na klipsy ale boję się bo nie mam mocnych włosów a nie chce je niszczyć na wizytę u kosmetyczki mnie nie stać co miesiąc p o stowie by je poprawiać i wogole może ktoś mi doradzi.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Jest wiele krótkich, ciekawych fryzur. Poszukaj fryzjera, który pomoże dobrać dla Ciebie najlepszą.
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Nie chcę już raczej krótkich właśnie całe życie mam krótkie i chce to zmienić.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Ja całe lata nosiłam centymetrowego jeżyka. Dziś mam klasycznego, no prawie, boba. Transformacja trwała 3 lata. Cały ten czas byłam pod opieką mojego fryzjera. Wizyty srednio co 2 miesiące. Udało się. Zmiana była tak radykalna, że niektórzy mnike nie poznawali.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Jak masz słabe włosy to przedłużanie odpada. Nie wiem jak fachowo się to nazywa, ale te zgrzewane, doczepiane pasma są najtrwalsze. Tylko, że przy zdejmowaniu nie raz i 1/4 swoich włosów tracisz, bo wychodzą razem z odczepianym pasmem. Ja miałam długo clip in czyli te doczepiane na spinki. Nie rwało mi włosów, ale to upierdliwe doczepiać je codziennie. Poza tym musisz mieć do nich włosy tak do połowy karku i gęstsze, żeby nie było widać spinek z pod spodu.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Zgadzam sie, przedluzanie wlosow na slabych wlosach sie nie sprawdza :( Ale dobry fryzjer, ktory zna sie na tym co robi powinien pomoc wlosom sie zregenerowac dzieki czemu nie bedzie juz problemu z ich porostem.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dla mnie przedluzane wlsoy wygladaja brzydko, sa nienaturalne :/ Dlatego pozastalabym przy krotkiej fryzurze, jest ogrom ładnych.
 

naska

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam mam mały problem ze swoimi włosami przez chorobę która trwa kilkanaście lat mam strasznie słabe włosy krótkie i nie rosną cały czas mam krótkie takie na chłopaka powiedzmy. Od kilku lat myślę nad przedluzaniem ale kompletnie nie wiem jaka metoda słyszałam tylko o tej na klipsy ale boję się bo nie mam mocnych włosów a nie chce je niszczyć na wizytę u kosmetyczki mnie nie stać co miesiąc p o stowie by je poprawiać i wogole może ktoś mi doradzi.

Nie trzeba metodą "na klipsy" przedłużać włosów. Można przedłużanie włosów wykonać z użyciem keratyny włoskiej lub Kerawax. Ta metoda zdecydowanie będzie dla Ciebie lepsza, bo Kerawax właśnie stosuje się przy cienkich i osłabionych włosach.
 
Do góry