przedłużanie rzęs

biolka0

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
już napiszę w tym wątku, jak mam bardzo wrażliwe oczy i przy tym noszę okulary to mogę przedłużyć rzęsy?
 
K

Kasia233

Guest
Odżywka na porost rzęs Realash - goo.gl/RRQHMl
Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Przedłużałam na ślub ;) i wg mnie na taką imprezę warto ;)
później już mniej mi się podobały, szczególnie jak wypadały, a nie chciałam juz przedłużać
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a bardzo takie przedluzanie niszczy wlasne rzesy? dlugo sie trzymaja zanim zaczna wypadac? nie jestem przekonana co do tego, ale efekty sa mega wiec sie zastanawiam:)
 
N

nianiaSweet

Guest
osobiście nie polecam, przez dłuższy czas przedłużałam rzęsy i po tym postanowiłam już tego nie robić jak zobaczyłam swoje rzęsy to omal nie padłam przed lustrem, były na maxa zniszczone, bardzo krótkie i cienkie, po prostu masakra. Z perspektywy czasu uważam, ze lepiej zainwestować do dobry tusz do rzęs lub odżywkę, ja np. stosuję maskarę rimmel wonderfull z olejkiem arganowym, który odżywia rzęsy. Teraz nawet bez przedłużania moje rzęsy wyglądają naprawdę dobrze.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Tobą, że dobra maskara jest zdecydowanie lepsza i mniej inwazyjna niż sztuczne rzęsy. A wonderfull faktycznie daje świetne efekty i zawiera olejek arganowy.
 
N

nianiaSweet

Guest
olejek arganowy przede wszystkim odżywi nasze rzęsy, z resztą jak sama przedłużałaś rzęsy to wiesz jak zniszczone zostają po tym zabiegu rzęsy.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Ja sobie przedłużyłam ale nei byłam zadowlona. Rzęs nie mogłam pomalować bo wypadały. Nie wiem chyba że miałam to żle zrobione ale ja nie byłam zadowlona
 
N

nianiaSweet

Guest
wiesz czemu, bo czasami tusze posiadają składniki które mogą rozpuszczać klej stosowany to przyklejania rzęs, to samo z płynami do demakijażu, a pewnie ich używałaś skoro rzęsy malowałaś, jaki z tego efekt, że lepiej zainwestować w dobry tusz.
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
szafka, ja też uwielbiam wonderfull! I odkąd ją dostałam przestałam przedłużać rzęsy gdyż efekt jaki pozostawia na moich rzęsach jak dla mnie jest całkowicie wystarczający!
 
N

nianiaSweet

Guest
ta maskara świetnie rozdziela rzęsy, dzięki temu zabiegowi masz wrażenie, że rzęs jest dużo więcej i są zdecydowanie bardziej gęste.
 

Mariankaigol

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyn przedłuża sobie rzęsy u instruktorki Noble Lashes, to firma którą reklamuje Joanna Jabłczyńska z Na wspólnej i bardzo ładnie to wygląda.
Koleżanki noszą natomiast sztuczne rzęsy na pasku, z tego co kojarzę Neicha i Ardell i efekt również jest ładny, ale przedłużone rzęsy to najlepsze wyjście.
Moim zdaniem wygląda to bardzo sexy, gdy kobieta ma taki zalotny wachlarz rzęs.
 

pchelka1234

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja się zgadzam z dziewczynami, że dobry rusz w zupełności załatwia sprawę. A wspominana przez nie maskara od Rimmela jest wg mnie do tego jak najbardziej odpowiednia.
 
Do góry