Przed pierwszym stosunkiem...

Dzieci...

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wróżenie z fusów, czy nie, a jednak od 3 lat działania bez żadnych zabezpieczeń (nawet gumek, bo nie lubię, a mam jedna partnerkę) dziecka nie mam ;) No... chyba, że o czymś nie wiem i przyszłość pokaże, że jestem bezpłodny.
 

Adell88

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2019
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja swojej córce kupiłam tester owulacji ze śliny, używa go sobie tak z ciekawości, ale ostatnio pytała się mnie czy pomogę jej z dobraniem antykoncepcji, ma 18 lat i teoretycznie nie musi mnie pytać o takie rzeczy, ale mamy dobre relacje więc pyta, na początek postawiłyśmy na prezerwatywę ale pewnie będzie się to zmieniać, to jej pierwszy chłopak i pierwsze kontakty z seksem
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Nadal upieram się, że krążek jest pewniejszy. Choć ostateczna decyzja należy zawsze do osoby zainteresowanej i jej lekarza.
 

Gajka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja używałam hormonów, prezerwatywy no i w ogóle żadnej antykoncepcji, obecnie po porodzie mam błonę wewnątrz pochwową, którą zakłada się w domu przed stosunkiem
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
u mnie moja pierwsza anty to była prezerwatywa zwykła mechaniczna antykoncepcja, później dopiero były pigułki no i teram mam diafragmę caya
 
Do góry