prywatne świadczenia zdrowotne

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Tak jak w tytule, czy korzystacie? Co polecacie? Bo mnie zaczynają irytować te dłuuuuuugie terminy do specjalistów.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Korzystam i wreszcie nie muszę się tym martwić :D Mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Medzie (Warszawa, ul. Puławska) i bardzo sobie chwalę. Ten brak kolejek jest najpiękniejszy, ale też to, że mam blisko domu, umówić się można online, bo mają Portal Pacjenta, ceny sa bardzo atrakcyjne, a lekarze to sami specjaliści. Nie wyobrażam sobie teraz, żeby z tego zrezygnować.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
I ja chyba tam zajrzę do nich na stronkę i coś może wybiorę dla siebie :)
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Umawianie lekarzy online chyba cora popupalrniejsze się staje. Ja znalazłem taką aplikację na telefon nawet. LekarzObok. Można umówić sięi zapłacić przez telefon a lekarz zjawaia się nawet do 1 godziny po zgłoszeniu.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Lux Med ma Portal Pacjenta dzięki któremu nie tylko w wygodny sposób umawiam sobie wizyty on line, ale również mogę sprawdzać wyniki badań.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Ale jak dojdzie do jakiegoś poważnego złamania czy choroby to taka słuzba zdrowia Was nie uratuje. Pamiętajcie
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Czy pomoże czy nie nie wiem.... Lux Med ma też swoje szpitale ...ale nie o to Tu chodzi. Przecież pracuję i płacę składki zdrowotne. I Z tego tytułu jeśli zajedzie potrzeba udam się do zwykłego szpitala. Mówimy tu teraz o dodatkowych pakietach medycznych, które pomagają w szybszym leczeniu np. specjalistycznym. Nie muszę stać od 5 żeby zapisać się lekarza tylko szukam sobie sama na Portalu Pacjenta wolnego terminu. Dodatkowo nie czekam na wizyty miesiącami.
 

adicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja też mam prywatny pakiet medyczyny, bez tego ciezko byloby sie dostac do jakiekogolwiek specjalisty w jakims normalnym terminie..
 
Do góry