Prywatna opieka medyczna

xasandra

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Jeśli macie serdecznie dość publicznej służby zdrowia i szukacie jakiegoś niedrogiego pakietu opieki medycznej, to mogę polecić signum.healthcare - mają interesującą ofertę. 1000 placówek na terenie całego kraju i zero kolejek - chyba warto skorzystać. Sama wykupiłam tam abonament, pokrywa mi on koszty wizyt u lekarzy specjalistów, to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Czy są tutaj osoby, które korzystają lub korzystały z takiego abonamentu? Podzielcie się opiniami.
 

selueno

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
33
Punkty reakcji
1
Tylko 65 zł. miesiecznie?Abonament niczego sobie.
A co sie dzieje z tymi pozostałymi trzema stówami z których nas obdzierają przymusowo?
Jak strace pracę,zacznę chorować i nie bedzie mnie stać na leczenie to skorzystam waląc im uzbierane oszczędności bo jak to mówią:,,z braku laku i kit dobry".
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Abonament jest dobry, jeśli ktoś tak jak ja nie cierpi Enefzetu i ich chorych składek. Korzystam tylko z prywatnej opieki i ostatnio nawet znalazłem coś świetnego. Na stronie LekarzObok można wezwać lekarza do swojego domu. I tak po prostu przyjeżdża po 1 h nawet.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja polecam pakiety medyczne w Lux Med. Mają szeroką ofertę dopasowaną do wieku i potrzeb klientów. Dodatkowo wizyty umawiam sobie w łatwy i wygodny sposób, on line dzięki stronie Portal Pacjenta.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nika123 napisał:
Ja polecam pakiety medyczne w Lux Med. Mają szeroką ofertę dopasowaną do wieku i potrzeb klientów. Dodatkowo wizyty umawiam sobie w łatwy i wygodny sposób, on line dzięki stronie Portal Pacjenta.
Podpinam się pod opinię - Lux Med jest świetny, a Portalem Pacjenta jeszcze bardziej zyskali w moich oczach. Umawiasz się online, dzięki czemu nie czeka się w kolejkach i tak samo można wizyty odwoływać. A ceny są różne w zależności od pakietu, który wybierzesz. Najlepiej porozmawiać z lekarzem żeby dobrali taki, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja tam nie narzekam na podstawową opiekę zdrowotna na NFZ. Chodzę do lekarzy w mokotowskim centrum medycznym Kimed i jestem bardzo zadowolona. W razie potrzeby prowadza również świąteczną i weekendową opiekę zdrowotną tak więc nie muszę szukać nigdzie indziej w razie potrzeby.
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Te konsultacje to coraz bardziej popularne się robią widzę :) Ja korzystam z videokonsultacji w LekarzObok. Rejestracja prosta i szybka a i można po prostu zadzwonić :) niedrogo a rozmowa po 2-3 godzinkach.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Faktycznie, wideo-konsultacje są coraz bardziej popularne. Słyszałam też, że LekarzObok wprowadził teraz jeszcze jedną ciekawą opcję przychodni mobilnej, siostra w Krakowie z tego korzystała.Odwiedziła ją pielęgniarka, zbadała, a później połączyły się z lekarzem właśnie przez wideo i omawiali wyniki badań. Mówiła, że zapłaciła tylko 130zł!
 

whamy

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
nie mam zaufania do takiej opcji, ale dobrze wiedzieć co jest. co do prywatnej służby zdrowia... mam wrażenie że tylko z niej korzystam, chyba tylko rodzinny na NFZ. a tak jakikolwiek specjalista czy badania diagnostyczne to prywatnie, bo na nfz bym się nie doczekała. dla przykład rezonansu magnetycznego ostatnio szukałam to na fundusz 8 miesięcy... natomiast w Wizji v w Łodzi dzień. Szok. I to też nie jakieś ogromne sumy bo tylko 370 zł za badanie podstawowe.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ostatnio musiałam pilnie zrobić rezonans magnetyczny i umówiłam się prywatnie do centrum diagnostycznego Radio Medica wizytę miałam umówioną szybciutko a wynik też dostałam za dosłownie 2 dni , obsługa miła i bardzo profesjonalna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry